чарівні малюки схожі на тата – Одна Минута

Вибір редакції


Потап та Настя Каменських одружилися у травні 2019 року. Точніше, тоді вони зіграли весілля, а штамп у паспорті закоханих стояв задовго до цього. Буквально відразу після весілля шанувальники зіркового сімейства почали чекати, коли вже Потап і Настя повідомлять про швидке поповнення в сім’ї. Чутки підігрівалися, коли Каменських набирала вагу і шанувальники розглядали її формах округлений живіт.

Як виглядатимуть майбутні син та дочка Насті Каменських та Потапа
Як виглядатимуть майбутні син та дочка Насті Каменських та Потапа

Так сталося зовсім недавно, коли Настя Каменських вперше за 6 місяців війни приїхала з Іспанії в Україну. Співачка помітно набрала вагу і в Мережі відразу почали говорити, що дружина Потапа може бути вагітною. Проте сама Каменських запевняє, що поки що мамою ставати вона не планує, а зайву вагу вона обов’язково скине.

Фанати Потапа та Насті Каменських настільки втомилися чекати появи на світ їхньої дитини, що вирішили за допомогою комп’ютерної програми перевірити, як виглядатимуть син та донька зіркового сімейства.

Як виглядатимуть майбутні син та дочка Насті Каменських та Потапа
Як виглядатимуть майбутні син та дочка Насті Каменських та Потапа

Якщо вірити результату моделювання, діти Потапа та Насті будуть більше схожі на тата, ніж на маму. Знамениті кучері Каменських вони теж не успадкують.

Варто зазначити, що Насті Каменських вже 35 років, а Потапу — 41. У ці роки пари зазвичай не зволікають із потомством. Потап та Настя в інтерв’ю зізнаються, що мріють стати батьками, проте поки що у них не виходить. Зіркове подружжя, відповідаючи на запитання про дітей, завжди каже, що вони обов’язково стануть батьками, коли “дасть Бог”. Хоча Потап і Настя Каменських ніколи відкрито не говорили про проблеми із зачаттям, але шанувальники підозрюють, що подружжя може мати проблеми з репродуктивним здоров’ям.

Нагадаємо, Потап має сина від першого шлюбу. Хлопчика звуть Андрій, йому 13 років. Андрій народився у шлюбі Потапа з бізнес-вумен Іриною Горовою.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + 20 =

Translate »