Частина вiйcьк рф відходить від Маріуполя: в Пентагоні попередили, куди вони рухаються

Uncategorized
Частина російських військ відступила від заблокованого Маріуполя і рухається в північно-західному напрямку – в Запорізьку область.

Про це, як пише Politeka.net, в ході брифінгу повідомив високопоставлений чиновник Міноборони США.

Представник Пентагону уточнив, що мова йде про «значну» кількість військових, що відступили.

В цілому, за інформацією Міноборони США, в Україні знаходяться 92 російських батальйонних тактичних групи. На Донбасі російські військові просуваються повільно і нерівномірно. Причини цього криються в невирішених проблемах з логістикою і забезпеченням.

 

Азовсталь, Маріуполь

 

«Це не означає, що Маріуполь під російським контролем – вони продовжують завдавати ударів по місту. Вони б цього не робили, якби його контролювали», — заявив представник Пентагону.

Згідно з останніми даними, окупанти вже випустили по Україні понад 1900 ракет.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вірить, що за допомогою ООН можливо організувати евакуаційну місію з Маріуполя.

За його словами, потрібно, щоб і російська сторона “поставилася до цього питання без цинізму і реально виконувала те, про що говорить”.

“Вважаю, що за допомогою ООН можливо організувати евакуаційну місію. Україна готова до цих кроків”, – заявив президент.

 

Маріуполь, війна

 

Також раніше стало відомо, що під завалами польового госпіталю на заводі “Азовсталь” загинув щонайменше один український захисник, майже 100 українських захисників отримали контузії.

Politeka

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + thirteen =

Translate »