Черниця ошелешила своїм пророцтвом про Путіна, Україну та Росію

Uncategorized

Озвучено пророцтво стариці Ніни з Волгограда про те, які події очікують на Росію, Україну та США незабаром. Перед своєю смертю схимонахиня залишила пророцтво про долю російської держави, яка вже почала збуватися.

До матінки Ніни поспішали за порадою не лише з усіх куточків Росії, а й країн Європи та Близького зарубіжжя. Все тому, що слова і настанови стариці здійснюються з вражаючою точністю.

Останнє пророцтво схімонахіні Ніни вже почало збуватися. Вона передбачила Росії велике майбутнє та успішний розвиток за президента Володимира Путіна.

Про чинного главу російської держави стариця говорила, що він «даний Богом» і є «правильним і праведним». Крім того, провидиця передбачила конфлікт на сході України, за її словами, війна на Донбасі триватиме 7-8 років.

Слід зазначити, що стариця заздалегідь передбачала сильний тиск США, який був чинний на Росію за президента Барака Обами. Його вона називала “темним президентом”. Нагадаємо, за керівництва Обами проти Росії було введено економічні санкції, чинився серйозний політичний тиск із боку Заходу.

Говорила матінка Ніна і про нового президента США Дональда Трампа. Його вона називала добрим лідером. За її словами, завдяки Трампу буде утворено союз Росії та США. Потужність Росії забезпечать країни Сходу, які звернуться до Володимира Путіна по допомогу, передбачала стариця.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − eleven =

Translate »