червона зірка Ксенії Мішиної та “Щедрик” Наді Дорофєєвої не догодили українцям – Одна Хвилина

Вибір редакції


Надя Дорофєєва і “Щедрик”

Почувши запис всесвітньо відомого різдвяного шлягеру, фанати співачки мали б розчулитися і накидати їй чимало коментів зі словами захвату. Та чомусь вийшло зовсім навпаки. Замість схвалення Надя почула на свою адресу чимало гнівних слів.

Прихильники зірки стали звинувачувати Дорофєєву, що раніше співала російською мовою, а тепер різко перетворилася на патріотку. Виконання було назване “жахливим”. А порівняння зі “Щедриком” Юлії Саніної вийшло не на користь пасії Кацуріна.

“Загалом не чіпляє”, – був остаточний вердикт відвідувачів мережі.

Ксенія Мішина і червона зірка

Під час російсько-української війни багато хто з пересторогою ставляться до атрибутів, що символізують країну-агресора. От і Ксенію Мішину звинуватили у потуранні ворогам, коли актриса виклала в мережу світлину зі своєю ялинкою. Багато хто обурився, що іграшки на ній підібрані виключно у відтінках триколору – сині, білі і червоні.

Саме через цю ялинку Ксенію Мішину звинуватили у відсутності патріотизму

Та найбільший шквал звинувачень посипався на голову “холостячки” через те, що верхівку новорічного деревця віншує… червона зірка. Це ж символ кремля! Ксенія не змогла змовчати, почитавши негативні коменти під дописом. На її думку, останнім часом багато хто втратив зв’язок зі здоровим глуздом. Самі занурилися в ненависть й інших намагаються туди ж затягнути.

Трішки заспокоївшись, Мішина пояснила, що довго хворіла, а коли їй стало легше, магазини виявилися вже напівпорожніми. Тож довелося брати те, що було в продажі. А синочок, який нічого не знає про совкові наративи, був у захваті від таких новорічних прикрас.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 5 =

Translate »