чоловік Оксани Білозір та Валерій Харчишин розповіли про місцезнаходження співака – Одна Хвилина

Вибір редакції


Після 24 лютого представники шоубізу змушені були кардинально змінити життя. Хтось пішов служити у територіальну оборону чи ЗСУ, хтось волонтерив. Знайшлися такі, що поїхали гастролювати Європою, збираючи гроші на потреби наших військових і доносячи до світу всю правду про агресора.

Олег Винник поїхав до Німеччини

Фани Олега Винника довго перебували в невіданні – куди подівся їхній кумир, що збирав величезні зали й стадіони? Чому не висловився з приводу страшних подій, що відбуваються в країні? Врешті на початку вересня завісу тайни відкрив чоловік Оксани Білозір. Роман Недзельський виклав у мережу світлину разом із зіркою, сповістивши, що Олег перебуває на лікуванні в Німеччині.

Знаменитість допоміг військовим

До речі, наприкінці липня Недзельский, який є військовим ЗСУ, висловлював подяку Олегу за матеріальну допомогу. Бус із гуманітарною допомогою зламався поблизу Кракова й опинився на СТО. Винник допоміг з ремонтом і логістикою, тож вантаж було вчасно доставлено на передову.

Олег Винник, за словами Недзельского, допоміг волонтерам

На початку жовтня Валерій Харчишин дав розлоге інтерв’ю Таблоїду, в якому, зокрема, пригадав свого колегу по сцені. Виявляється, фронтмен гурту “Друга ріка” писав до оспівувача вовчиць, коли дізнався, що той дає багато концертів у Німеччині. Запропонував допомагати фронту. Згодом дізнався про авто від Винника.

Чим хворіє зірка?

Те, що у Винника були проблеми зі здоров’ям, пам’ятають всі прихильники співака. Адже через “корону” він вимушено припинив участь у проєкті “Танці з зірками-4”, де непогано проявив себе у парі з хореографом Оленою Шоптенко. Після того чоловік дуже рідко з’являвся на масових заходах, сильно схуд, змарнів і, здавалося, навіть став гірше співати.

Олег Винник у Танцях з зірками-4

Ще в середині липня адвокатка співака намагалася заспокоїти його прихильниць, сповістивши, що Винник зник з інформпростору за станом здоров’я, але не забуває про ЗСУ і доправляє для українських воїнів автівки через власний благодійний фонд “Вовчиця”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × one =

Translate »