чоловік, якому співачка за 27 років у шлюбі не народила дитину (ФОТО) – Одна Минута

Вибір редакції


Руслана Лижичко розпочала свою кар’єру у 1996 році після перемоги на музичному фестивалі “Слов’янський базар”. Її продюсером та автором пісень у той же період став Олександр Ксенофонтов, за якого співачка вийшла заміж у грудні 1995 року. За 28 років спільного життя вони досягли багатьох успіхів на творчій ниві, збудували будинок, але батьками так і не стали.

Як виглядає чоловік Руслани Лижичко
Як виглядає чоловік Руслани Лижичко

У період кар’єри, коли Руслана зникла з поля зору публіки, шанувальники відразу почали сподіватися, що зірка нарешті завагітніла. Однак поповнення в зірковій сім’ї не сталося. Лижичко коментувала це тим, що завжди на перше місце ставила кар’єру, не бажаючи жертвувати цим материнством. В інтерв’ю переможниця “Євробачення 2004” заявляла, що чесно оцінює свої можливості та знає, що у неї не вийде так, як вийшло у Ірини Білик, Світлани Лободи та інших колег-співачок, які продовжували співати, народивши дитину:

Треба сказати стоп, треба все вимкнути, народити дитину, а потім знову повернутись до справ. Я пробувала так зробити, але робота стільки забирає сил

, – розповідала Руслана.

Про стосунки з чоловіком Лижичко говорить із теплотою на душі. Вона зізнається, що між ними були серйозні сварки та скандали, вони обидва дуже емоційні і їм буває складно уживатися разом, думки про розлучення теж були, але кохання виявилося сильнішим.

Ми розлучалися мільярд разів. Найголовніший подарунок, який ми один одному зробили, це те, що, незважаючи на всі скандали, залишилися разом

Як виглядає чоловік Руслани Лижичко
Як виглядає чоловік Руслани Лижичко

Виявилося, що головною причиною непорозуміння між подружжям було сильне прагнення співачки виступати більше і частіше, Олександр же вважав це певною мірою певною залежністю.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × four =

Translate »