чому актори не відзначили річницю шлюбу – Одна Хвилина

Вибір редакції


Весілля зіркової пари відбулося наприкінці серпня 2021 року. Відомий український актор Дмитро Сова заради Дарини Легейди зважився припинити холостяцьке життя у 38 років. Його обраниця на 9 років молодша від чоловіка.

38-річний Дмитро Сова побрався з Дариною Легейдою

До цієї дати зірковий роман тривав 10 місяців. Як часто буває з акторами, познайомилися вони на знімальному майданчику. Увечері разом сходили на дискотеку. Дмитро відчув, що знайшов своє щастя, і відразу запропонував дівчині переїхати в його холостяцький барліг.

Урочистості відбулися на березі Дніпра серед численних сосен. В інвент-парку є майданчик із куполом, який відповідав урочистості моменту. А на березі було змонтовано арку в обрамленні квітів.

Ксенія Мішина зловила букет нареченої

Букет нареченої зловила Ксенія Мішина, яка завітала привітати молодят не сама, а з Олександром Еллертом. Склалося враження, що бойфренд актриси зрадів цьому.

Що змінилося за рік

Процес притирання, як і в кожної пари, тривав складно. Дмитро обожнює футбол і не пропускає жодного важливого матчу. Дарині було попервах не дуже комфортно в обійсті чоловіка, та потроху вона облаштовувала все, як годиться. До весілля дівчина обіцяла обранцю не заводити котів і собак, але порушила обіцянку. Спочатку перебралася до Сови з котиком, потім з’явився собака. Тепер у родині вже два коти.

Першу річницю шлюбу Дмитро Сова та Дарина Легейда зустріли в розлуці

Відтоді минув понад рік. Відгуляти першу річницю шлюбу подружжю завадили війна і розлука. Дмитро активно допомагає армії, а Дарина виїхала з Києва. Тож відзначити ситцеве весілля, як хотілося, не вдалося.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − ten =

Translate »