чому Ауріка була весь час у тіні мегазнаменитої родички – Одна Хвилина

Вибір редакції


Аурелія була найменшою дитиною в родині Ротарів. На сцену дівчинка сміливо виходила, починаючи з 4 років і завжди мріяла стати співачкою. Тож після школи пішла шляхом старшої сестри Софії і вступила до Черновицького музичного училища, а мешкала в обласному центрі в іншої сестрички Лідії, яка виступала в “Черемоші”.

Якось Ауріка прийшла на концерт до родички, а керівник ансамблю запропонував їм заспівати дуетом. Після цього Ротару-молодшу запросили до фольклорного гурту. Софія вже на той час була доволі відомою співачкою, тож цікавість до творчості її сестер на радянських теренах просто зашкалювала. Згодом Лідія відмовилася від співочої кар’єри, а Ауріка разом із чоловіком Володимиром Пигачем переїхала до Києва, в усьому намагаючись наслідувати більш успішну сестру.

Ауріка Ротару прожила в шлюбі з Володимиром Пигачем 20 років

Звісно, досягнути слави Софії Ротару їй не вдалося, але певний інтерес, як до сестри зірки, вона у публіки викликала. Щоб її повністю не ототожнювали з родичкою, Ауріка перефарбувала волосся в білий колір.

За 3 роки, коли овдовіла Софія, подібна трагедія сталася і в родині Ауріки. Після 20 років шлюбу вона поховала чоловіка Володимира. Він ніколи не скаржився на здоров’я, тому звістка про смерть шокувала жінку. Вона навіть хотіла завершити співочу кар’єру після цього, але старша сестра змусила поїхати разом на гастролі, і таким чином повернула згорьовану родичку до життя.

Сестри Софія і Ауріка Ротару часто виступають разом

Різниця у віці між сестрами складає 11 років. Але обидві виглядають значно молодшими за свої роки. Звісно, завдячують цьому генетиці. Але й самі ведуть здоровий спосіб життя, не переїдаючи і багато рухаючись. А ще займаються улюбленою справою, що теж важливо.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen + 14 =

Translate »