Чому імбир червоний

0

Без імбиру, як і без соєвого соусу та васабі неможливо уявити жодну доставку суші та ролів. Ця специфічна приправа володіє гострим специфічним смаком, що допомагає смаковим рецепторам перезавантажуватись між споживанням різних видів ролів. Тому суші сет завжди подають з імбиром.

Частіше за все продукт куштують у маринованому вигляді, тому більшість любителів азіатської кухні дивуються, коли дізнаються, що насправді свіжий корінь імбиру має кремовий колір з жовтим відтінком. Сьогодні команда KAIFUI SUSHI Хмельницький вам розкажемо звідки взявся цей кольоровий дисонанс. Але усе по порядку.

ТРІШКИ ІСТОРІЇ

Спочатку маринований імбир виготовлявся лише з молодого кореню рослини й мав брудно-рожевий колір. Це пов’язано з тим, що такий імбир містить речовини, які в контакті з оцтом змінюють своє забарвлення.

Процес в цілому був досить енергомісткий: молодий імбир знайти досить непросто, і витримувати його в оцті необхідно декілька днів. І все для того, щоб отримати пелюстки брудно-рожевого кольору, який досить складно назвати привабливим.

ЗВІДКИ Ж ЗʼЯВИВСЯ ЧЕРВОНИЙ ІМБИР?

Як ви вже здогадались, від першого способу маринування відмовились дуже давно. Мало того, що витрачалось досить багато часу для отримання невеликої кількості продукту, так ще й зовнішній вигляд готових пелюсток псував апетит.

Тому замість молодих почали збирати вже зрілі корені, а маринувати їх стали у вині. Це значно пришвидшило процес, а зовнішній вигляд пелюсток став більш привабливим — вони отримали приємний рожевий колір.

Хоча цей спосіб вже був набагато кращим за попередній, азіати все ж вирішили його удосконалити. Тому вони почали додавати у маринад сік буряку або харчовий барвник. Так з’явилися червоні пелюстки маринованого імбиру, до яких ми з вами звикли.

ЧИМ КОРИСНИЙ ІМБИР?

А чи знали ви, що в Китаї назва цієї рослини означає “мужність”? А це тому, що імбир вважається потужним афродизіаком. Навіть в арабській літературі є згадки про те, що корінь імбиру — найкращий засіб для розпалювання пристрасті.

Крім того, імбир є відмінним дезінтоксикаційним засобом. Він допомагає позбутися нудоти та блювоти, а завдяки високому вмісту магнію прискорюється виведення токсинів з організму і поліпшується стан нервової системи.

Також імбир позитивно впливає на кровоносну систему, оскільки запобігає згущенню крові, тим самим покращуючи циркуляцію в судинах і знижуючи ризик утворення тромбів.

І це далеко не весь список корисних властивостей цієї дивовижної рослини. Імбир допомагає організму впоратись із застудою, є профілактичним засобом проти розвитку злоякісних пухлин, позитивно впливає на роботу мозку, володіє антибактеріальними властивостями, прискорює метаболізм, а також це потужний антиоксидант.

А найголовніший плюс — усі мінеральні з’єднання, вітаміни та інші корисні речовини при маринуванні імбиру не втрачаються!

Тож можна зробити висновок, що червоний імбир — це не тільки красиво та смачно, а і дуже корисно. Тому не гайте часу та замовляйте доставку суші на сайті Кайфуй Суші Хмельницький з найсмачнішим імбиром та вже найближчим часом ви зможете зануритися у світ найкориснішої кухні у світі — японської!

Залишити коментар

Your email address will not be published.

seventeen − 1 =