Чому розпався перший шлюб Катерини Кухар, в якому мало народитися двоє дітей: “Такі випробування”

Вибір редакції


Катерина Кухар втратила первістка

Перше кохання Катя зустріла під час навчання в училищі. Щоб добитися прихильності 17-річної відмінниці, Льоні Сарафанову довелося докласти чималих зусиль. Юнак по-дитячому висловлював почуття – писав зізнання на папірцях, хапав за кіски, підкладав кнопки на стілець тощо.

Катерина Кухар із другим чоловіком Олександром Стояновим

Кухар закінчила навчання на рік раніше, прийшла у театр і закохалася вдруге. Новий обранець ненавидів балет і втрапив у цю сферу на вимогу батьків. Згодом він покинув балет і перейшов у сферу бізнесу.

Серце Каті рвалося на шматки – з одного боку їй хотілося виступати за кордоном, з іншого – чоловіку дуже не подобалася відсутність дружини. Вона його дуже кохала й ніяк не могла дійти компромісу.

Катерина Кухар із сином від першого шлюбу

Коли балерині було 24, вона завагітніла. Але у дівчинки, що мала з’явитися на цей світ, не розкрилися легені. Жінка підозрює, що у всьому винне щеплення від грипу, яке вона зробила, поки не знала про вагітність.

Молодичка тяжко переживала втрату дитини, навіть мала намір усиновити малюка. Мама ледве відмовила доньку від такого необачного кроку, висуваючи аргумент, що Катря ще сама зможе народити. Врешті так і вийшло. Пів року Кухар не могла позбутися депресії. Врятувала робота. Коли вийшла на сцену у “Ромео і Джульєтті”, втямила, що життя триває.

Родина у повному складі

За 3 роки балерина відчула, що знову перебуває при надії. Вона відразу ж відмовилася від роботи і стала з нетерпінням очікувати появи немовля. Після народження Тимура Катя вже за 3 місяці повернулася в театр, хоча набути колишніх форм було дуже непросто.

Їй дали в пару танцівника-початківця. Сашко був на 6 років молодший, вони швидко зблизилися, ставши добрими друзями. Партнер виявився дуже турботливим – допомагав носити речі на гастролях, запрошував до ресторану, міг вислухати і зрозуміти.

Кухар першою поцілувала молодика, коли відпочивали на пляжі після вистави в Марбельї. Обоє втямили, що це серйозно. А коли Катя завагітніла Настею, вони обвінчалися.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four − two =

Translate »