чому старша приховує свій шлюб, а молодша публічно розповідає про зради – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ольга та Наталія Сумські виросли під одним дахом, а прихильники цікавляться та захоплюються не лише їхнім творчим життям, але й особистими подробицями. Так, пропонуємо дізнатись більше про любовний фронт сестер Сумських.

Особисте життя Ольги Сумської

Відома українська акторка, молодша донька в родині Сумських, Ольга нині перебуває в другому шлюбі. Зі своїм першим чоловіком Євгеном Паперним вона пробула в шлюбі чотири роки, втім колишні закохані не стали одне для одного навіки єдиними. У подружжя народилась донька Антоніна Паперна, яка нині проживає разом з чоловіком у росії.

Доньки Ольги Сумської
Доньки Ольги Сумської

Другий шлюб став для Ольги Сумської міцним і щирим. Втім, почалась історія кохання акторки та Віталія Борисюка (також актора, до речі) зовсім не з казкової ноти. Так, українська артистка зраджувала своєму чоловікові з майбутнім коханим. Уважний Євген Паперний свого часу дізнався про невірність дружини, що призвело до скандалів. Пізніше Сумська розлучилась з колишнім, а 1996 року вступила в шлюб із Віталієм Борисюком.

Хоча Ольга Сумська зізнавалась про те, що її другий чоловік також зраджував їй, закохані повідомили: всі сімейні негаразди їм вдалось подолати та зараз вони щасливі разом, розлучатись не планують і дякують Богові за можливість бути разом.

Особисте життя Наталі Сумської

Дві сестри, які виросли під одним дахом – абсолютно різні люди. Можна зі впевненістю сказати, що таке явище доволі поширене в усьому світі. Сестри Сумські підпадають під цей опис. Комунікабельна та відкрита Ольга є повною протилежністю загадкової і таємничої Наталі. Колись старша сестра навіть дорікала молодшій за те, що вона абсолютно кожен свій крок демонструє в мережі. Варто зазначити, що для Наталі Сумської – це дикість.

Син Наталі Сумської від другого шлюбу (крайній праворуч)
Син Наталі Сумської від другого шлюбу (крайній праворуч)

Про особисте життя старшої сестри Сумської важко щось говорити, адже вона його старанно приховує. Наталя Сумська була в шлюбі двічі – від кінооператора Ігоря Мамая вона має доньку Дарину Мамай-Сумську. З актором театру і кіно Анатолієм Хостікоєвим Сумська старша одружена й досі та має сина В’ячеслава Хостікоєва.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + five =

Translate »