“Чому світ нам не вірить?”: Подоляк розповів про істерику і скарги росії

Uncategorized
Росіяни на очах у всього світу “здійснюють фантастично безглузде політико-інформаційне самогубство”.

Про це заявив радник глави офісу президента України і член переговорної групи Михайло Подоляк.

Так, Подоляк зазначив, що Росія “істерично” закрила всі вільні медіа, вигнала з країни майже всіх іноземних кореспондентів, ліквідувала онлайн-майданчики «замінивши їх власними інфантильними сурогатами» і приймає рішення про негайне позасудове закриття будь-якого ЗМІ лише за поданням прокуратури.

 

 

“Роскомнагляд надсилає листи з погрозами міжнародним сервісам зі штаб-квартирами в інших країнах (“Категорично забороняємо ображати РФ, інакше організуємо ядерну зиму!»). Панічно боїться вести публічні дискусії. У студіях своїх пропагандистських ток-шоу збирає клієнтів строго за “психіатричними паспортами відповідності”, – зазначає Подоляк.

І ось на тлі всього цього, пише радник глави ОП, рф «жалібно так скиглить».

 

Маріуполь, окупанти, війна

 

«А чому ви нам не вірите? Чому світ нам не вірить? Ми ж чесні, відкриті, несемо правду і тільки правду? Це ж Україна, яка акредитувала на війну понад 6 тисяч іноземних кореспондентів і дозволяє світу практично наживо бачити бучанський, краматорський, маріупольський жах росіян, створює фейки»… фантастично безглузде політико-інформаційне самогубство росіян на очах у всього світу», констатував Подоляк, що відбувається.

Зазначимо, раніше Михайло Подоляк повідомив, що позиції України на переговорах з Росією будуть залежати від успіхів на фронті.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + twelve =

Translate »