чому вона працює з продюсером Білана і Сєдокової – Одна Минута

Вибір редакції


Нещодавно українська співачка Тіна Кароль презентувала новий англомовний альбом, який вона записувала у співпраці з відомим саундпродюсером Аркадієм Олександровим. Останній відомий своєю працею з російськими виконавцями, серед яких Діма Білан, Анна Сєдокова, Zivert, а також путіністка Валерія. Шанувальники висловили своє нерозуміння й негативне ставлення до цього, але в команді Кароль швидко відреагували на всі коментарі.

Офіційні представники української співачки заявили: хоч Олександров написав багато пісень для відомих російських виконавців, він завжди відмовлявся їздити до них в москву. Крім того, за заявами членів команди Тіни Кароль, саундпродюсер виступає проти кровопролитної війни.У Тіни Кароль повідомили, буцімто Аркадій Олександров не відвідував росію більше двадцяти років, а його громадянська позиція полягає в засудженні дій кремля. Найцікавіший момент – публічно про це продюсер чомусь не висловлюється.

Олександров неодноразово наголошував Тіні на своїй непохитній позиції щодо війни в Україні, прямо засуджуючи повномасштабну війну– із такою заявою виступила пресслужба Тіни Кароль.

У команді Тіни Кароль відповіли на запитання, чому артистка співпрацює з саундпродюсером, який просував російських відомих виконавців
У команді Тіни Кароль відповіли на запитання, чому артистка співпрацює з саундпродюсером, який просував російських відомих виконавців

Представники української співачки також вирішили нагадати, що після початку повномасштабного вторгнення росії вона прийняла принципове рішення не співати свої старі пісні, що були написані російською мовою. Натомість артистка вирішила адаптувати свою російськомовну творчість під англійську мову. Над цим працює Яна Майоронікова.
Нагадаємо, що 2019 року Аркадій Олександров у рамках інтерв’ю з російським діджеєм відповів на декілька запитань. Публіка змогла дізнатись, що всі пісні, які створював саундпродюсер для російських артистів, були написані у київській студії. Олександров також зізнався, чому всі найпопулярніші хіти були створені в столиці України.

Так, за словами продюсера це зумовлено тим, що українська аудиторія та обстановка перш за все налаштована на якість та творчість. В Україні “крутиться” менше грошей, а тому створюються багато якісних композицій.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + 14 =

Translate »