...

Чорне волосся та стрижка боб-каре: як виглядала молода дружина Віктора Павліка до одруження з ним

Вибір редакції


Кохана дружина відомого українського музиканта Віктора Павліка показала архівні фотографії, на яких її важко впізнати. Катерина Репяхова продемонструвала, якою була до зустрічі з чоловіком

Відомий український музикант був офіційно одружений і розлучений три рази. Четверте весілля Віктора Павліка подарувало чоловікові сімейну ідилію з Катериною Репяховою. Зіркова обраниця має чимало захоплень, декілька робіт та сина Михайла від коханого чоловіка. Молода матуся встигає буквально все, а шанувальники спостерігають за цим у її особистому блозі в соціальній мережі Інстаграм.

Сьогодні Катерина Репяхова розвиває власний бренд дитячого одягу, працює концертною директоркою свого чоловіка та навіть створює власний проєкт, про який, до слова, нині говорить не часто. Втім, задовго до своєї популярності та заміжжя з відомим артистом дівчина мешкала у рідному Дніпрі та мала багато амбіцій щодо майбутнього. Як тоді виглядала Репяхова?

Сьогодні Катерина Репяхова має світле волосся й полюбляє нюдовий макіяж
Сьогодні Катерина Репяхова має світле волосся й полюбляє нюдовий макіяж

Шанувальники дружини Віктора Павліка звикли бачити знаменитість зі світлим волоссям та стрижкою середньої довжини. Катерина Репяхова, хоч і полюбляє експерименти із зовнішністю, нічого кардинального зазвичай не робить. Виключенням стала нещодавня пластична операція. Зірка змінила форму свого носа, про що давно мріяла.

Дружина Віктора Павліка показала фото з часів своєї юності
Дружина Віктора Павліка показала фото з часів своєї юності

Втім, з часом, як можна побачити, змінилась не лише форма носа. Катерина Репяхова в юності носила коротку зачіску, яка належить до типу боб-каре. Крім того, знаменитість раніше більше полюбляла темний колір волосся, тому фарбувала рідні пасма. Ба більше, дружина Віктора Павліка за часів своєї юності надавала перевагу яскравому макіяжу.

Як виглядала Катерина Репяхова до того, як стала популярною
Як виглядала Катерина Репяхова до того, як стала популярною

З часом відома українська блогерка знайшла свій стиль. Тепер Катерина Репяхова воліє одягатись у стильний одяг спокійних кольорів, а макіяж у зірки завжди стриманий і такий, що підкреслює натуральну красу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × four =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.