Чи існує життя після “ВІА Гри”? Як склалася доля перших учасниць гурту Вінницької, Мейхер, Брежнєвої

Вибір редакції


Альона Вінницька

У дівчини був власний рок-гурт, який не приносив прибутків. Гроші і слава з’явилися, коли вона стала співати у “ВІА Грі”. Перші два роки це був дует, який згодом перетворився на тріо. Вінницька пішла через 3 роки перебування в колективі.

Коли “Віа Гра” перетворилася на тріо, Альона Вінницька пішла з гурту

Після того почала виступати сольно, а продюсером зірки став чоловік Олексій Большой. Деякі з її пісень і справді стали хітами. Згодом Ольга (справжнє ім’я співачки) опанувала нову професію – вела на пару з Тимуром Мірошниченком телепрограму “Зірковий шлях”.

Надія Мейхер

Мейхер підкорила продюсера гурту “ВІА Гра” Костянтина Меладзе не співом, а напівоголеними фото. Заради сільської дівчини була відрахована вже затверджена раніше учасниця. Надії довелося змінити прізвище і стати Грановською. Вона двічі йшла з “ВІА Гри” і тричі поверталася назад на прохання Меладзе і Костюка. У підсумку ця епопея розтягнулася на довгі 11 років.

Брюнетка Надія Мейхер провела у “ВІА Грі” 11 років із незначними перервами

Після остаточного розриву з дівочим гуртом Надія повернула собі прізвище Мейхер і стала вести на СТБ програму, в якій розповідалося про особисте життя знаменитостей. Надя пробувала себе в різних іпостасях – писала вірші, видавала книжки, опановувала оперний спів. Останніми роками захопилася дизайном одягу. Сольний альбом вона все-таки обіцяє випустити.

Віра Брежнєва

Блондинка замінила Альону Вінницьку в співочому проєкті. Втрапила до гурту, коли відбувся виступ “ВІА Гри” у тодішньому Дніпродзержинську. На сцену запросили вийти всіх охочих, щоб потанцювати. Галушка наважилася і виграла суперприз – привернула до себе увагу Меладзе. Відтоді її життя під новим прізвищем кардинально змінилося.

Білявка Віра Брежнєва доспівалася у “ВІА Грі” до весілля з продюсером

Віра співала 4 роки. Для даного колективу це непоганий показник. Заміж за продюсера вона вийшла значно пізніше. Закоханий Костянтин став писати для дружини пісні і знімати кліпи. Тож про білявку публіка ніколи не забувала.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + 5 =

Translate »