Чи мерехтить ще зірка Івана Дорна на українському небосхилі? Куди подівся та чим займається відомий співак - MusicUkraine

Чи мерехтить ще зірка Івана Дорна на українському небосхилі? Куди подівся та чим займається відомий співак

Вибір редакції


Іван Дорн народився в росії, але потім проживав в Україні та, звісно, вважався українським співаком. Але ця особистість не така вже й однозначна.

І вашим, і нашим

Безумовно талановитий співак став частиною дуету гурту “Пара нормальних” у 2007 році. Виконавці співали російською мовою, мали не абиякий успіх у слухачів, а у 2009 році давали концерти на підтримку одіозного Віктора Януковича. Потім після подій 2014 року, як і багато інших українських артистів, Дорн роз’їжджав містами російської федерації та давав концерти, називаючи українців та росіян братніми народами.

Правда, після повномасштабного вторгнення у 2022 році, перебуваючи за кордоном у Франції разом з дружиною та двома дітьми, Іван просив вибачення за ті слова і назвав росію країною-агресоркою. У відповідь росіяни заборонили йому в’їзд до себе на 50 років.

Не відомо, засмутив цей факт Івана чи ні, тому що з того часу він не часто оновлював інформацію про себе. Мало що відомо й про його місце знаходження на зараз, бо про Париж він казав, що це не те місце, де йому хотілося б жити.

Можливо таким місцем може бути Балі, де Іван Дорн збирається давати концерти на новорічні свята? Після анонсу про це, а, головне, про те, що в ньому прописане таке: “захід відкритий для широкої аудиторії та не є ексклюзивним для української спільноти”, стало зрозуміло, що співак не настільки вже й патріотично налаштований, за що й отримав порцію хейту від українців.

Нагадаємо, що Іван Дорн раніше заявляв, що хоча він збільшить у своєму репертуарі кількість українських пісень, від російських відмовлятися наміру не має.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + 15 =