Чи можна тренуватися після прийняття алкоголю?

Здоров'я

Буває в житті так, що людина веде здоровий спосіб життя, але її запросили ввечері перекинути парочку чарок, а вранці вона планувала відвідати спортзал. І що тепер робити, скасовувати тренування?

Чи можна тренуватися після прийняття алкоголю? Для того щоб дати відповідь на це питання, давайте розберемося, що відбувається з людським організмом після прийняття алкоголю.

  1. Спиртне дуже сильно уповільнює анаболічні процеси в організмі. А це означає, що білки засвоюються набагато гірше, ніж зазвичай і в крові знижуються запаси глікогену і виникає нестача амінокислот. Тому людина слабшає і втрачає енергію.
  2.  Значно зменшується рівень метаболізму жирів. Все через те, що організм, зайнятий переробкою алкоголю і тому відсуває на задній план їх окислення, тому жир на пресі нікуди не пропадає.
  3. Людський організм позбавляється значної кількості рідини. Зневоднені м’язи втрачають свою еластичність. Тому заняття  в такому стані принесуть більше шкоди, ніж користі.
  4. Спиртне сприяє метаморфозу андрогенів в естрогени. Якщо говорити простіше, то в чоловічому організмі стає більше жіночих статевих гормонів. Тому любителі пива досить часто страждають гінекомастією (груди робиться схожою на жіночу) і ожирінням.

Рекомендуємо Вам кілька порад  про те, як зменшити шкоду випитого спиртного і спробувати зберегти свої спортивні досягнення:

 

  1. Щоб уникнути зневоднення пийте рідину під час застілля: воду без газу, сік. Перед тим, як лягти спати обов’язково випийте близько 1 літра води. Навіть якщо не хочеться цього робити.

  1. Перед тим як заснути, з’їжте що-небудь з досить високим вмістом білка. Наприклад, курячу грудку, сир або випий протеїновий коктейль.

  1. Прокинувшись зранку прийміть мультивітаміни і подвійну дозу вітаміну С.

  1.  Необхідно добре поснідати. Їсти краще всі продукти з високим вмістом фосфору, білка, кальцію і заліза.

  1. Не навантажуйте себе у спортзалі, потренуйся з легкою вагою.

 

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + 9 =