Чи можна уявити Дзідзьо чисто виголеним, а Бадоєва з Вакарчуком з бородою: зіркові експерименти з зовнішністю - MusicUkraine

Чи можна уявити Дзідзьо чисто виголеним, а Бадоєва з Вакарчуком з бородою: зіркові експерименти з зовнішністю

Вибір редакції


Головні бородані країни показали себе поголеними

Алан Бадоєв

З нагоди 42-річчя відомий кліпмейкер вирішив приголомшити шанувальників, виклавши в мережу світлину без бороди. Бачити Алана чисто виголеним без вусів і бороди якось незвично.

Алан Бадоєв здивував чисто виголеним обличчям

Продюсер подякував долі за всіх подарованих друзів, випробування, які довелося пережити, і висловив сподівання на краще:

І нехай торішнє дзеркало розбилось, я підійму деякі уламки, щоб зібрати нову інсталяцію себе.

Дзідзьо

Напевно, ніхто із фанів Михайла Хоми не може уявити, що приховується під бородою у веселуна з шикарним голосом. Рослинність на обличчі стала візитівкою товариша Кузьми. За всі роки творчості ми могли споглядати хіба що за довжиною бороди і вусів артиста.

Дзідзьо показав, як виглядає без бороди

А щоб прихильники павука Боді могли уявити безбородого кумира, голитися знаменитості не довелося. Він просто показав світлину, зроблену в юності, на якій ми побачили молодого Михайла з абсолютно чистим обличчям. DZIDZIO не може собі дозволити поголитися зараз, оскільки його ймення на бойківському діалекті означає дідусь. Тож і доводиться паритися в бороді.

Святослав Вакарчук

Татусь двох немовлят мав би молодитися, але ні: 47-річний лідер “Океану Ельза” навпаки відростив бороду і став виглядати не як батько, а більше нагадувати дідуся. Звісно, переживання, пов’язані з війною, не могли не відобразитися на зовнішності музиканта.

Ставши батьком двох дітей, Святослав Вакарчук відростив бороду

Вакарчук близько до серця сприймає страждання свого народу, намагається їздити по звільнених містах і підбадьорювати місцевих своїми щемкими піснями. Були часи, коли студент Вакарчук мав довге волосся і чисто виголене обличчя, та нині все змінилося – маємо такий імідж.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three + 14 =