чи провів президент в останню путь друга України – Одна Хвилина

Вибір редакції


Під час прощання з актором, співаком і грузинським парламентарієм присутні побачили, що труна з тілом Вахтанга Костянтиновича вкрита відразу двома прапорами – грузинським і українським. А серед кошиків із квітами можна було побачити перев’язані жовто-блакитною стрічкою букети. Було оголошено, що подібне рішення прийняла родина Кікабідзе, бо за життя він обожнював вільний український народ.

Поховали видатного грузина на кладовищі в Тбілісі поряд із матір’ю. Планувалося, що на церемонію прощання з другом України прибуде сам Володимир Олександрович, але він не зміг через заклопотаність справами. Обмежився лише відеозверненням. Замість нього українським представником був міністр культури Олександр Ткаченко, який зачитав промову від Зеленського, наголосивши наскільки важливим був вклад Вахтанга Кікабідзе в історію України і скільки всього вагомого зробив чоловік для розвитку нашої країни.

Артист віддав всі кошти зі свого концерту в Батумі на допомогу ЗСУ. Українці на знак подяки планують розбити сквер імені Кікабідзе та назвати українсько-грузинський фестиваль його іменем.

Починаючи з 2008 року, коли росіяни напали на Грузію, Кікабідзе відмовився від виступів у країні-агресорі. Коли ж почалася російсько-українська війна, перестав спати, переживаючи за долю братнього народу.

Помер він відразу після влучання ракети в багатоповерхівку в Дніпрі. Не виключено, що саме ця новина зробила свою чорну справу і зупинила серце видатного артиста. Вахтанг Костянтинович сподівався, що війна закінчиться перемогою України.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 5 =

Translate »