чи розділяють пристрасть до боксу сини Віталія Кличка – Одна Хвилина

Вибір редакції


Крістіан, син Андрія Шевченка

Схоже, на футбольному небосхилі найближчим часом запалає нова зірка. Зважаючи на татові гени, у Крістіана є всі шанси заволодіти золотим м’ячем, як татусь. Другому сину Андрія вже 16 років. Донедавна талановитий хлопчина відвідував академію лондонського “Челсі”. А з грудня 2022 року перекочував у не менш відомий ФК “Тоттенхем”.

Один із синів Андрія Шевченка вирішив піти по стопах батька

Наставником Шевченка-молодшого став Яя Туре. Він свого часу грав за “Барселону” і донецький “Металург”, якого нині вже не існує в природі зі зрозумілих причин. Напевно, до подібного рішення хлопця підштовхнули оглядини гравців категорій U-16. Оскільки за їх результатами підписання контракту з “Челсі” не відбулося, було прийнято рішення змінити клуб.

Сини Віталія Кличка

У мера столиці з колишньою дружиною Наталею Єгоровою двоє синів Єгор і Максим. До війни Віталій мріяв, що старший нащадок по закінченні Великобританського університету стане служити в українській армії. Звісно, мама Єгора-Данила була категорично проти подібного випробування. Тепер, напевно, і сам тато відмовився від подібної ідеї. Адже 22-річний Кличко вже отримав диплом, а у військовій формі його ніхто не бачив. А от за алігаторами у маямському парку Еверглейдс Єгор доглядає залюбки.

Сини Віталія Кличка не захотіли бути боксерами

Максиму-Олександру 17 років. Він і його сестра Єлизавета ще гризуть граніт науки в Англії. Парубок вже вимахав до 215 см, перерісши і тата, і знаменитого дядька Володимира. У зв’язку з таким зростом учня зарахували до баскетбольної команди.

Донька Віталія Єлизавета-Вікторія теж не відстає від братів. За зростом дівчина давно перегнала маму-модель на цілу голову.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + thirteen =

Translate »