Чи сумісні Катя Осадча і Юрій Горбунов по гороскопу: зірковому подружжю судилося створити ідеальну сім’ю

Вибір редакції


Астрологія – наука неточна. Втім,  часто астрологічні прогнози виявляються навіть дуже правдивими, а навіть найзатятіші скептики час від часу перевіряють астрологічні прогнози і сумісність зі своїм партнером.

А чи сумісні по гороскопу одна з найвідоміших зіркових родин Катя Осадча і Юрій Горбунов? Подружжя вважають одними з найміцніших в шоу-бізнесі, адже вони проявляють один до одного любов та взаємоповагу, а що скаже гороскоп?

Катерина Осадча та Юрій Горбунов святкують шість років разом
Чи сумісні Катя Осадча і Юрій Горбунов по гороскопу

Юрій Горбунов і Катя Осадча мають однаковий знак зодіаку Діва. Горбунов народився 24 серпня, а Осадча – 12 вересня. Астрологи запевняють, що така пара сумісна на 75%, а це досить гарний показник. Чоловік і жінка, які мають однаковий знак зодіаку, мають схожий темперамент і характер, тому їм легко знайти спільну мову.

Сумісність у стосунках

Між Дівою чоловіком і Дівою жінкою можуть виникнути відносини. Вони будуть цікаві один одному. Їх обох не можна назвати пристрасними, вони довго придивляються один до одного, але зрозумівши, що перед ними – їхня точна копія, відпускають гальма. Між такими партнерами будуються дуже довірливі стосунки, адже вони знають, що не зрадять один одного. Вони дуже схожі, тож не чекають у стосунках феєрії, чи несподіванки. Для кого, можливо, це скучно, але Дівам подобається така стабільність.

Сумісність у шлюбі

Чоловік Діва і жінка Діва зазвичай укріплюють свої стосунки офіційним шлюбом. Їхнє сімейне життя буде максимально стабільним: вони куплять машину, квартиру, віддадуть дітей до престижної школи. Таке подружжя буде планувати своє життя на багато років наперед, все прораховувати, зважувати всі за і проти. Так, їм знову ж таки інколи може бути скучно один з одним, але вони легко з цим справляються.

Катерина Осадча показала, як виглядає її з Горбуновим будинок
Чи сумісні Катя Осадча і Юрій Горбунов по гороскопу

Робота і бізнес

Напевно, це найпрацездатніший союз з усіх можливих. Жінка та чоловік-Діва працюватимуть не покладаючи рук і вони точно досягнуть висот у своїй справі.

Варто відзначити, що Горбунова і Осадчу зблизила саме робота. Їхній роман розпочався на площадці проєкту “Голос. Діти”, де вони були співведучими.

Проаналізувавши гороскоп сумісності Горбунова і Осадчої, можна відмітити, що він дійсно дуже правдивий і збігається з реальними відносинами між подружжям.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + 11 =