чи в курсі Максим Галкін про такого конкурента – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ще до Галкіна в Пугачової зі стилістом були доволі близькі стосунки. З легкої руки Алли Борисівни Звєрєв облишив ножиці і гребінець й подався у співаки. Раніше він влаштовував масові сеанси підстригання волосся, тепер же став записувати треки. Першу свою пісню Сергій присвятив коханій Аллі Борисівні. Вона так і називалася “Алла”, а зірка знялася в кліпі новоспеченого виконавця.

Колись Сергій Звєрєв і Алла Пугачова весь вільний час проводили разом

Тепер король гламуру нещадно сумує за минулим і поділився своїми переживаннями з журналістами. Сергій пригадав, як вони разом їздили в гастрольний тур майже чверть століття тому. Звєрєв завжди був поряд із примадонною. Вони зібрали вісім стадіонів.

“Ми з Аллою жили разом, умовно кажучи…” – пригадує епатажний чоловік.

Пугачова мала номер у готелі “Балчуг”. Звєрєв після концерту швиденько біг до себе, приймав душ і повертався до примадонни, не залишаючи її ні на хвилину. Спілкування з харизматичною жінкою надихало стиліста на нові творчі здобутки. Тепер він залишився без Музи.

Галкін розбив чудові стосунки

Коли у житті А.Б. з’явився Максим Галкін, спритний гуморист поступово відтіснив усіх наявних фаворитів і посів головне місце поряд із зіркою. Вони побралися, збудували чималий будинок, завели двійко дітлахів.

Поступово спілкування Сергія з Аллою звелося нанівець. Тепер, коли знаменитість подалася за кордон, вони взагалі не розмовляють. Звєрєв розуміє, що Пугачовій зараз не до нього. У неї інші турботи – слід виховувати Лізу та Гаррі. А йому бідолашному залишається лише сумувати за “втраченим коханням”. Більше Звєрєву чомусь не співається.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − 5 =

Translate »