Чи виведе банкова терапія токсини з вашого тіла? Приємна новина — WomanEL


Хоча історики не знають точного походження банкової терапії, вони були задокументовані у ранній єгипетській та китайській медичній практиці як засіб для лікування різноманітних захворювань.

У наші дні вона використовується як профілактичний захід для здоров’я, а також як спосіб лікування різних проблем зі здоров’ям, включаючи болі в спині та шиї, головні болі/мігрень, запалення і навіть тривогу/депресію (шляхом видалення токсин та забруднюючих речовин), – пише WomanEL.

Як працює банкова терапія

Нагріті банки прикладають до шкіри для всмоктування, і вони втягують рідину в оброблювану область. Це призводить до того, що ваші кровоносні судини розширюються і розриваються, і кров збирається в цій області, що є частиною процесу загоєння вашого тіла.

Ця процедура зазвичай виконується фахівцем з акупунктури, хоча його також можуть виконувати хіропрактики, масажисти та лікарі.

І хоча банки зазвичай залишають синці на тілі, експерти радить не хвилюватись — зазвичай вони минають через 7-10 днів.

Користь банкової терапії

  • Завдяки цій процедурі ви можете відкрити та розслабити м’язи, стимулювати приплив крові до уражених/напружених областей, вивести токсини через лімфатичну систему та збалансувати надмірно збуджену нервову систему. Це може бути дуже корисним у тих частинах тіла, які болять або напружені внаслідок важкого тренування, травми або навіть загального стресу.
  • Лікар Лана Батнер також вважає, що це – чудовий засіб для розрідження слизу, тому, коли ви починаєте відчувати застуду, потрібно випробувати цю терапію. Банкова терапія може полегшити кашель або застій у легенях.
  • Більшість проблем починається зі зниженого кровообігу. Оскільки тканини (м’язи, органи, зв’язки тощо) не отримують належного кисню та поживних речовин, тканина починає функціонувати неправильно. Коли ми покращуємо кровообіг, тканина отримує все, що їй потрібно для відновлення, і може повернутися до свого нормального функціонування; отже, зменшення болю. Це ще одна причина спробувати банкову терапію.
  • Доктор Дженель Кім каже, що банкова терапія сприяє загоєнню та очищенню, оскільки токсини та інші шкідливі речовини витягуються з наших м’язів назад у наш кровотік. Потім вони відфільтровуються із нашого тіла.
  • Якщо у вас є проблеми зі сном, банки можуть допомогти і в цьому.

Потенційні недоліки банкової терапії

Потенційні побічні ефекти можуть включати зміну кольору шкіри, рубцювання та погіршення існуючих шкірних захворювань, таких як екзема або псоріаз. Також краще уникати банок, якщо у вас є сонячні опіки чи відкриті рани. Загалом, якщо у вас хороше здоров’я, жодних мінусів від банкової терапії не повинно бути.

Бажаєте позбавитися від розтяжок за допомогою крему? Тут ми чесно відповіли, чи вони допомагають взагалі.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 − 2 =

Translate »