чи зазнав щастя на нещасті товариша – Одна Хвилина

Вибір редакції


На той час Краско був одружений з Наталею Акимовою. Вони жили втрьох немов одна родина. Та в якийсь момент Ігор відчув потяг до дружини товариша. Найстрашніше, що і молодичка відповіла симпатією до Ігоря. Тому вирішили не обманювати Краска, а в усьому йому зізнатися.

Замолоду Ігор Скляр і Андрій Краско були найкращими друзями

Наталка сама подала на розлучення. А Андрій був настільки ошелешений подвійною зрадою, що втрапив до психлікарні з нервовим зривом. Потім зійшовся з Міріам Александрович, яка народила йому синочка Яна. Та вона не була схожа на Наталку. Так само не знайшов щастя з Маргаритою Звонарьовою, хоча і в цих відносинах на світ з’явився хлопчик Кирил. Так і не заспокоївся, допоки не помер у 2006 році від серцевого нападу.

Ігор Скляр з Наталею Акимовою вже понад 40 років разом

А Наталя з Ігорем не зважали на розбите серце Краска, будуючи власні відносини. Десять років прожили в цивільному шлюбі, а побралися лише коли жінка завагітніла. Мешкати стали під Пітером у Павловську. У пари народився син Василько. Коли хлопчик виріс, спочатку вивчав філософію. Та згодом закінчив ще й театральний виш. Але знявся лише в декількох епізодах. Йому не поталанило з ролями, як батьку.

Так виглядав Ігор Скляр у молодості, коли упадав за дружиною свого друга

Шлюб Скляра всі вважали ідеальним, допоки Ігор сам не зіпсував собі репутацію гарного сім’янина. На фестивалі “Сузір’я” в 2009 році знаменитість раптово підсів за столик до Оксани Сташенко. Колеги розмовляли, потім почали цілуватися, а згодом непомітно зникли з зали. Світлини з поцілунками втрапили у пресу. Всі гадали, що після такого скандалу станеться розлучення, але Наталя, здається, жовтою пресою не цікавиться, і все минулося.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 1 =

Translate »