чи зіркова бабуся допомагає розкрутитися? – Одна Хвилина

Вибір редакції


Юні Анатолій і Софія навчалися в Англії. 21-річна Соня нині мешкає у Штатах. Вивчає не ноти, а дизайн і виходить на подіум як модель. Має коханого Дениса Жаданова, що спеціалізується на IT-технологіях. Як бачимо, жодних думок про вихід на сцену, як бабуся, дівчина не має.

Софія Ротару з рідними онуками Анатолієм і Софією

А от 28-річний Толик мріє про співочу кар’єру. Після Лондона він мешкав певний час в Україні, де виступав у нічних клубах як діджей. У березні у пресі з’явилася інформація, що Євдокименко намагався незаконним шляхом виїхати з України через Молдову. І напевно, зірковому онуку це вдалося, бо його бачили у Франції. А тепер діджей SHMN презентував у Європі новий сингл Sweet Dreams.

Племінниці теж передався талант Ротару

А от хто складає Софії Михайлівні серйозну конкуренцію, так це племінниця Соня, яка народилася в родині середньої сестри Ліди. Тато дівчинки теж причетний до музики – Сергій керував ансамблем “Черемош”. Освіту Софія Хлябич здобула в Лондоні за спеціальністю дизайнер інтер’єрів, але воліла співати, а не сидіти за комп’ютером. Починаючи з 2012 року родичка Ротару активно записує композиції і знімає кліпи російською, англійською і українською мовами: “Вільна”, “Ти мій всесвіт”, “Слухай моє серце”, “Ходимо” та багато інших.

Соня Кей удруге оголосила про завершення співочої кар’єри

Sonya Kay випустила чимало ЕР, а коли вийшла заміж за хокеїста Олега Петрова, зробила творчу паузу. Коханому дівчина присвятила сингл “Поринай”. Та без діла не сиділа і під час медового місяця підготувала черговий міні-диск. Щоправда, на початку 2022 року зіркова племінниця заявила про завершення творчої кар’єри. Та будемо сподіватися, що й ця криза невдовзі мине, і ми ще почуємо нові треки від Соні Кей.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 4 =

Translate »