чи знайдуть із мамою спільну мову через зятя – Одна Хвилина

Вибір редакції


Заслужена артистка України Людмила Поривай більшу частину життя провела в Києві. Навіть тепер, коли перебралася в теплі заокеанські краї, всім серцем переживає за Україну і родичів, які там залишилися. Старша донька Руся теж живе з родиною в Америці, тож із нею непорозумінь не виникає.

Родина Поривай зібралася разом за родинним столом

А от молодша Наташа з юного віку робить кар’єру в москві, і всотала в себе росіянський дух із надлишком. Навіть ладна свого чоловіка Тарзана відправити у мобілізацію, щоб убивав українців за примарні імперські ідеї.

З усім тим Різдво творить дива. І мама з донею відкинули політичні уподобання, і в цей чарівний день об’єдналися і зустріли свято разом. До Америки Корольова поїхала сама, а чоловіка-стриптизера і сина Архипа, одруженого на стриптизерці, залишила вдома.

Мама Люся з донькою Наташею Корольової ще ті артистки

За святковим різдвяним столом зібралася вся родина – мама Люся, Руся з чоловіком і донькою і, звісно, московська гостя. Як поставляться до подібної витівки московські колеги співачки, можна тільки уявити. Он у Меладзе за гасло “Героям слава!” погрожують забрати громадянство і в дружини Альбіни Джанабаєвої заразом.

Наташа пригадала, як прабабуся попри радянські заборони, розповідала онучці про Різдво. Вона просто обожнює це свято і звикла відзначати його всією родиною. Тому і приїхала до матусі і сестри, щоб зустріти першу різдвяну зірку. Звісно, у Маямі ані снігу, ані морозу не буває. Та родинне тепло залишилося, як у давні часи. Але різдвяні сімейні традиції залишилися, і їх нікому не під силу розірвати.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 2 =

Translate »