Чим Джеджула завинив? Стало відомо, чому колишні дружини шоумена не дають йому дітей

Вибір редакції


Санта Дімопулос

Колишня “віагрівка” з Андрієм прожила 3 роки поспіль. У РАЦС зводити кохану Джеджула не спромігся, зате коли розсталися, довго публічно лаялися через сина Даніеля. Сварки ініціював сам шоумен, звинувачуючи колишню кохану в забороні спілкування з дитиною. Чорнявка у відповідь звинувачувала його в надмірній агресивності.

Андрій Джеджула сварився з Сантою Дімопулос через сина

Вони дуже довго не могли знайти компроміс. Джеджула казав, що його побили за вказівкою Дімопулос. Санта ж радила чоловіку відвідати психіатра. Врешті пристрасті затихли, і сторони дійшли консенсусу.

Юлія Леус

Дуже дивно, але ситуація один в один повторилася з наступною обраницею ведучого. Щоправда, тут уже відвертітися від весілля не вдалося. Андрій став із дівчиною на весільний рушник 2017 року. Під час церемонії обручки молодятам підносив саме син Санти. Наприкінці літа 2019 року вони розлучилися. Але згодом помирилися і знову побралися в останній день того ж року.

Лютий 2021 року став для пари щасливим, бо на світ з’явилася донечка Адель. Юлія під час вагітності скаржилася на погану поведінку благовірного й казала, що через нього ледь не трапився викидень. Мовляв, він міг собі дозволити підняти руку на вагітну жінку. Та з пологового будинку породілля повернулася до чоловіка, і вони стали ростити дитину разом. Довго подібна ідилія не тривала Леус забрала дитину і переїхала.

Андрій Джеджула свариться з Юлією Леус через доньку

Андрій виправдовувався, що все робив заради щастя родини. А Юля у відповідь виклала в мережу світлини з синцями на обличчі. Після взаємних звинувачень почалася епопея з розв’язанням питання, хто опікуватиметься донькою. Джеджула вимагає, аби йому надали право виховання Аделі. Він уже пройшов комісію в опікунській раді включно з обстеженням житлових умов і сповістив, що Леус подібні засідання ігнорує.

Джеджулу бере образа, що дівчину до знайомства з ним ніхто не знав. Тепер же вона розкрутила свій акаунт в Інстаграмі і хайпує на його популярності.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − seven =

Translate »