чим нині дивує безстрашний музикант і телеведучий – Одна Хвилина

Вибір редакції


Коля з дитинства проявляв різноманітні таланти. Під час навчання в Одеському університеті екології Серга завзято грав у КВН. І навіть зумів пробитися зі своїми жартами на російський розважальний телеканал ТНТ.

Музикант Коля Серга став військовим

Згодом була “Фабрика зірок”, де продюсер Костянтин Меладзе махнув рукою на вихованця – мовляв, безталанний. Так тривало, допоки Колі не дозволили виконати власну пісню. От тут усі й втямили, який він молодець. Були у Серги думки вступати до Щукінського училища, та згодом музика пересилила, і він відмовився від ідеї стати актором.

З програмою “Орел і решка” одесит об’їздив пів світу, побачивши, як живуть інші люди. А коли в Україну прийшла біда, не став осторонь. Спочатку активно допомагав містянам, потім став до лав ЗСУ, щоб захищати рідну країну від російської навали. Тепер Коля проклинає всі презервативи, якими свого часу користувався. Адже доживши до 33 років, так і не став батьком жодного разу і не має кому передати свій багатий життєвий досвід.

В армії Серга займається своєю звичною справою. Їздить із “Культурним десантом” по позиціях і підтримує бойовий дух побратимів. Після перемоги першим ділом збирається напитися, бо в армії панує сухий закон. А потім уже візьметься виконувати програму по збільшенню кількості українців.

Та, напевно, з армії не піде. Принаймні зараз зірка схиляється до думки, що продовжить працювати з ветеранами. Коли навчався в універі, Коля відвідував військову кафедру, тож тепер може використати отримані теоретичні знання на практиці. А своєю нинішньою музою боєць вважає Збройні Сили України.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × four =

Translate »