чим у вільний час займаються Мішина, Осадча, Могилевська та інші зірки – Одна Минута

Вибір редакції


Український шоу-бізнес сповнений не лише красивими й епатажними зірками, але й талановитими та різносторонніми особистостями. Чи знали ви про зіркові хобі? Якщо ні, то гайда читати особисті зізнання знаменитих українок.

Ксенія Мішина захоплюється медитаціями

Українська акторка ще на зйомках любовного реаліті-шоу зізналась, що найголовніша пристрасть у її житті – це медитації. За зізнанням Ксенії Мішиної, вона прийшла до усвідомлення важливості цієї практики, коли була за крок до моральної загибелі. Проте, знаменитість вчасно оговталась і врятувалась за допомогою духовних медитацій.Ксенія Мішина розповіла про своє хобі
Ксенія Мішина розповіла про своє хобі

Зараз, зізнається зірка, вона приділяє особливу увагу медитаціям. У час війни не варто відкладати свої хобі та речі, які заспокоюють, у глибокий ящик. Навпаки, зараз – ідеальний час, аби займатись тим, що може підтримати моральний стан.

Для мене медитація – це великий крок назустріч собі та прийняттю всього, що відбувається навколо…Найдієвіша природна пігулка проти тривоги та депресії– зізнається в особистому блозі Ксенія Мішина.

Катерина Осадча у захваті від садівництва

Катерина Осадча власноруч вирощує красиві квіти й смачні фрукти
Катерина Осадча власноруч вирощує красиві квіти й смачні фрукти

Відома українська телеведуча зізнається: вона має великий сад, у якому можна знайти безліч різних квітучих рослин. У власному казковому куточку Катя Осадча вирощує базилік, тюльпани, нарциси, жасмин, троянди та багато інших квіток та кущів. Крім того, ведуча вирощує різні ягоди та фрукти, з яких обожнює робити смачне домашнє варення.
Чоловік Осадчої, Юрій Горбунов, зазначає, що телеведуча також виявляє свої таланти в якості господині – знаменитість запевняє, що його дружина надзвичайно смачно готує. Втім, у житті Каті Осадчої залишається всього одна пристрасть – садівництво.

Наталя Могилевська – майстер у вишивці

Наталя Могилевська полюбляє вишивати
Наталя Могилевська полюбляє вишивати

Українська співачка давно зізналась, що вона захоплюється вишивкою. Довго сидіти з голкою в руках і спостерігати за тим, як на полотні хрестик за хрестиком з’являється вишивка й формує приголомшливі картини – ось, чим полюбляє займатись поза сценою Наталя Могилевська. За зізнанням артистки, таке хобі заспокоює нерви та приводить у порядок думки.Крім того, співачка розповіла, що вона вишиває з самого дитинства.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − ten =

Translate »