чим займається і чи передався дівчині татків талант? – Одна Хвилина

Вибір редакції


На жаль, писати таку гарну музику, як її татусь і дідусь, Стефанія не навчилась. Зате дизайнерка одягу з нею має вийти першокласною. Поки що дівчина тільки почала власну справу і говорити про результати зарано, але зважаючи на те, що відомі бренди одягу пішли з росії, у неї величезні шанси на успіх.

Дмитро Маліков із донькою-розумницею Стефанією

Стефанія не вешталася по тусовках, як її однолітки, а сумлінно навчалася. Вона закінчила МГІМО і паралельно вивчала конструювання одягу. Тепер замахнулася на власний бутік у москві, який відкрила у самісінькому центрі. Доводиться багато вкладати грошей у власну справу. Тільки оренда приміщення обходиться юній бізнесвумен у 350 тис.рублів щомісяця. А ще ж треба закуповувати товар і нараховувати зарплатню працівницям.

Коли журналісти поцікавилися у Дмитра, як він допомагає доньці, той лише посміхнувся у відповідь:

“Чим я можу допомогти? Я ж артист, музикант…”

Отакої! Виходить, якщо в недосвідченої дівчини щось не заладиться, то й допомоги чекати нізвідки?! А Маліков за свою тривалу творчу кар’єру, напевно, встиг відкласти чимало зароблених мільйонів у кубишку.

Малікови вдалися до сурогатного материнства

Таку неувагу до проблем старшої доньки з боку зіркового татуся можна пояснити хіба що появою в родині ще однієї дитини – синочка Марка. Оскільки дружині Дмитра на момент народження дитини в 2018 році минуло вже 55 років, вона не могла сама виносити малюка. Тож пара вдалася до послуг сурматері. Маліков став батьком вдруге у 47. Стефанії тоді було 17 років. Зараз дівчина – вже дипломована спеціалістка, що мріє стати відомою модельєркою.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 7 =

Translate »