Чим запивають суші? Розповідає команда Кілограм Суші

Японська кухня стала давно звичною для українців, хоча все ж є люди, які не пробували ці страви і навіть не намагаються їх полюбити. Деякі вже давно активно додали до свого раціону суші та роли, а деякі лише хочуть спробувати. І тим, хто бажає випробувати щось азіатське, відразу ж спадають на думку роли. Адже за популярністю і смаком з ними не зможе зрівнятися жодна інша японська страва. “Замовити суші Івано-Франківськ” — це справа двох хвилин, особливо якщо ви замовляєте їх в KILOGRAMM SUSHI PROJECT, що спеціалізуються на традиційній японській кухні. Отже, суші Ви замовили, а от що замовити до суші? Чай, лимонад чи алкогольний напій? Команда Кілограм розповідає про найпопулярніші напої, що ідеально смакують з суші та ролами. Почнемо!

Безалкогольні напої

Зелений чай в Японії подають майже завжди, під час будь-якої трапези. Тільки під час поїдання суші зелений чай випивають після того, як буде закінчена трапеза. Зелений чай відбиває смак риби, що дозволяє перейти до поїдання десерту. Ідеальним безалкогольним напоєм до суші буде зелений чай сорту «Сен Сой». До його складу входять не тільки листочки заварки, а й рис, просмажений до коричневого кольору. Під час прожарювання рис лопається і в такому вигляді додається до заварки зеленого чаю.

До суші також подають і чорний чай, але обов’язково без сахару, адже чай з сахаром, на думку японців, дає занадто багато смаку, який може приглушити післясмак суші. Також до страв японської кухні прекрасно підійдуть лимонади або сік.

Алкогольні напої

Найпопулярнішим алкогольним напоєм до суші є… Ні, це не саке, а сливове пиво. Його замовляють у більшості випадків, коли на столі є суші. Завдяки своєму благородному та ненав’язливому смаку, цей напій полонив серця мільйонів людей по всьому світу.

«Умесю» — це класичне японське сливове вино, яке подають до суші та роллів. В основному, це вино подають до страв з рибною начинкою. Поєднання цих двох смаків прекрасно гармонують одне з одним, даруючи клієнтові незабутні враження від неперевершеного поєднання смаків.

Також до суші можна замовити вино, але слід зауважити, що червоне вино ніколи не подають до страв з риби, тому що, поєднуючись з рибою, червоне вино залишає на вустах неприємний присмак металу. Натомість біле сухе вино зазвичай подають до роллів і суші з сирою рибою. Вино може перебити сильний рибний смак. Найкраще біле сухе вино «Шардоне». Рожеве ж вино більш універсальне і підійде майже до будь-якого ролу або суші, незалежно від начинки.

Алкоголь і японці

Традиційно після роботи японці збираються в компанію і направляються в найближче від офісу кафе. За випивку розплачується одна людина. Потім кожен з компанії запрошує товаришів по чарці на наступний візит і відповідно розплачується за випивку він. За традицією питний заклад має бути класом вище, ніж попередній питний заклад. За вечір компанія товаришів по чарці намагається відвідати якомога більше злачних місць. Таке ходіння по шинках називається «Хасіго» або сходження по сходах. Завжди стримані японські клерки, в неформальній обстановці розслабляються і здатні вирішити будь-яке питання, обопільно йдучи на компроміси.

Обирайте що замовити разом з KILOGRAMM SUSHI PROJECT — ми готуємо справжні японські суші за автентичними рецептами з якісних та екологічних продуктів.

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — Ви ще не куштували настільки смачних суші!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар