“Це було моєю помилкою” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська співачка Аліна Гросу у свої 27 років має досить бурхливе особисте життя. Дівчина вже встигла вийти заміж, розлучитись, представити публіці нового бойфренда і знову залишитись самотньою.

Так, у 2019 році співачка стала дружиною молодого бізнесмена Олександра Комкова. Їхній шлюб не протривав і півроку. У 2020 році Аліна Гросу вразила публіку не лише новиною про розлучення, а й тим, що представила нового коханого. Обранцем співачки став відомий російський актор Роман Полянський. Чоловік старший за Аліну на 10 років, розлучений та має доньку.

Аліна Гросу та Роман Полянський
Аліна Гросу вперше прокоментувала розставання з російським актором Полянським

Гросу всіляко висвітлювала свої стосунки з Полянським: вони давали спільні інтерв’ю і навіть записали спільну пісню про кохання. Закохані завжди були разом, чоловік навіть супроводжував кохану на всі її концерти.

Втім, все змінилося після початку повномасштабної війни в Україні. Прихильники помітили, що Гросу не публікує більше спільних фото та відео з Полянським в соціальних Мережах. Так і поповзли чутки, що вони розійшлися.

Довгий час Аліна Гросу відмовлялася коментувати ситуацію з Полянським, але нещодавно дала чітко зрозуміти, що вони не разом.

Так, відповідаючи на питання підписників в Інстаграм, Гросу написала, що жаліє, що виставляла особисте життя на показ. Також артистка заявила, що зовсім не сумує за Романом.

Аліна Гросу вперше прокоментувала розставання з російським актором Полянським
Аліна Гросу вперше прокоментувала розставання з російським актором Полянським

Причина розбрату Гросу і Полянського наразі не відома, також невідомо, чи російський актор досі знаходиться в Україні, чи виїхав до росії. Останні 2 роки чоловік жив та будував кар’єру в Україні, адже тут будував стосунки з Гросу.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × three =

Translate »