“Це дуже складний процес” – Одна Минута

Вибір редакції


Ще в перші місяці війни український шоумен і актор Юрій Горбунов в інтерв’ю програмі “Сніданок з 1+1” заявив, що він із дружиною Катею Осадчою задумуються про усиновлення дитини. Зіркове подружжя хотіли подарувати сім’ю дитині, яка втратила батьків через війну. На жаль, на даний момент таких дітей сотні, якщо не тисячі.

Юрій Горбунов підкреслив, що поки у країні йде війна усиновити дитину офіційно неможливо, оскільки не працюють реєстри. Однак шоумен підкреслив, що після війни обов’язком кожного громадянина є не лише відбудовувати країну, а й попіклуватися про дітей, які залишились без батьків.Юрий Горбунов и Екатерина Осадчая долго скрывали отношения
Катя Осадча спростувала слова Юрія Горбунова про усиновлення дитини

Нещодавно в інтерв’ю програмі “ЖВЛ” Катя Осадча вперше прокоментувала слова свого чоловіка. Телеведуча зізнається, що дійсно це питання обговорювалось в їхній сім’ї, однак поки що рішення щодо усиновлення не прийнято.

Катя Осадча аргументує свою думку тим, що процес усиновлення дуже складний. Мова йде як і про формальності, такі як зібрання купи паперів, проходження школи прийомних батьків, так і про внутрішню готовність стати батьками для нерідної дитини.Так, ми з Юрою про це говорили, але ми потім також говорили про те, що це тривалий, довгий і дуже складний шлях, як у паперах, так і в собі.

, – розповіла Катя Осадча.
Нагадаємо, Катя Осадча – тричі мама. Старшому сину телеведучої Іллі, який народився у шлюбі з Олегом Поліщуком, 20 років. Хлопець зараз навчається  у США на спеціальності ІТ-технології.

У шлюбі з Юрієм Горбуновим Катя Осадча народила двох хлопчиків. Старшому Івану зараз 5 років, а молодшому Данилу – 1 рік.Зіркове подружжя зізнаються, що мріють про донечку і до війни вони навіть задумувались про ще одну вагітність, адже раніше Бог їм дарував лише синів. Однак війна змінила всі плани та змусила поставити життя на паузу.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 17 =

Translate »