“Це мене надихає” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Надія сама розробляє моделі жіночого одягу під брендом Meiher by Meiher. І всі свої відчуття й емоційність вкладає в елегантні силуети вже 6 років поспіль. Мейхер сама виступає моделлю, викладаючи зразки вишуканих суконь на власній сторінці в Інстаграмі. Тож сукню, яку приміряла зірка, може замовити кожна жінка.

Підписними поцікавилися у зірки, звідки вона бере натхнення на творчу роботу, на що модельєрка пояснила, що головне – відчувати зацікавленість у тому, що робиш. А ще рухатися вперед Надію підштовхує жага до пізнання світу. Завдяки підбору кольору і фактури тканини, а також фурнітури, вдається зайнятися справжнім мистецтвом на кшталт музики.

Тричі в одну “ВІА Гру”

Раніше артистка мріяла про кардинальні зміни в житті. Після початку війни її життя дійсно змінилося. Надія зазнала стресу, розпачу, а ще перед нею відкрилися нові можливості. Що мала на увазі мама трьох дітей, залишилося незрозумілим. Можливо, у близькому майбутньому ми дізнаємося більше про життя колишньої “віагрівки”.

Співпраця з Костянтином Меладзе тривала довгих 11 років, починаючи з 2000-го. Двічі Надія приймала рішення покинути дівочий гурт. На її місце брали іншу дівчину, але ніхто не міг затьмарити харизму Мейхер, яка виступала під псевдонімом Грановська. Тож продюсер благав співачку повернутися.

В особистому житті у чорнявки теж відбувається чимало подій. Старшого сина співачка народила від бізнесмена Олександра Ліщенка. Ігорю вже 20 років. Згодом Надія вийшла заміж за росіянина, якому подарувала двох доньок Анну і Марію. Різниця у віці між дівчатками складає 3 роки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 − six =

Translate »