“Це найскладніше” – Одна Минута

Вибір редакції


Про те, що Володимир Дантес і Надя Дорофєєва розлучається стало відомо у березні цього року. Про це повідомило саме екс-подружжя, при цьому не назвавши причину розставання. Однак уже через пару місяців все стало відомо. Надя Дорофєєва пішла від чоловіка, бо закохалась в іншого. Співачку не зупинило те, що вона з Дантесом тісно дружили із цим чоловіком та його дружиною. Мова йде про відомого ресторатора Михайла Кацуріна, якого Дорофєєва увела із сім’ї. Чоловік заради співачки покинув дружину та двох маленьких дітей, меншому із яких не було навіть року. Хоча Дорофєєва в інтерв’ю практично не говорить про те, як розпочинались її стосунки з Михайлом, вже колишня дружина Кацуріна зізналась, що чоловік її покинув саме заради Наді.

Як виглядає новий хлопець Наді Дорофєєвої

Варто зазначити, що публіка осуджує Дорофєєву за те, що вона покинула Володимира Дантеса після 7 років шлюбу та щей увела чоловіка з сім’ї. Через хейт в Мережі Надя Дорофєєва майже не показує фото з коханим в соціальних мережах та дуже обережно говорить про нові стосунки в інтерв’ю.Однак нещодавно співачка, відповідаючи на питання підписників в Інстаграм, розповіла, як вона наважилась на розлучення.

Прихильники Наді запитали, як вона наважилась на таке складне любовне рішення. Зірка вирішила відповісти на це питання.Поговорила з собою відверто. Іноді – це найскладніше

, – відповіла Дорофєєва.
Також співачка запевнила, що не могла вчинити інакше.

 Надя Дорофєєва вперше розповіла, як наважилась на подружню зраду та розлучення з Дантесом
Надя Дорофєєва вперше розповіла, як наважилась на подружню зраду та розлучення з Дантесом

До слова, колишній чоловік Наді Дорофєєвої Дантес та колишня дружина Кацуріна Даша так втішали один одного після розлучення, що закохались. Зараз Володимир і Даша Кацуріна зустрічаються та будують плани на спільне майбутнє. Тобто вийшло так, що 2 подружжя, які дуже тісно дружили, в результаті обмінялися партнерами.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − 16 =