Це не Хюррем Султан: зірка “Величного століття” Мер’єм Узерлі завузила підборіддя і зробила губи

Вибір редакції


Зовнішність Мер’єм Узерлі кардинально змінилась за останні декілька років після закінчення зйомок “Величного століття”. Акторка вирішила поекспериментувати за допомогою ботоксу і філлерів, але фанати відмічали, що її візити до косметологів і хірургів зробили тільки гірше і вона стала виглядати старше.

На якийсь час Хюррем Султан заспокоїлась, поки її не помітили в компанії відомого пластичного хірурга Саймона Ур’яна, який підтвердив, що зірка у нього змінила форму підборіддя, але вона це заперечує. Артистка не приховує, що регулярно показується спеціалісту, однак не для хірургічних втручань, а для косметологічних процедур.

Зірка Величного століття Мер'єм Узерлі завузила підборіддя і зробила губи
Зірка Величного століття Мер’єм Узерлі завузила підборіддя і зробила губи

Нове обличчя Мер’єм Узерлі так розбурхало публіку, що почали говорити про її залежність від косметології та пластики. Роксолана заявила, що користувалась тільки філлерами і ботоксом, не більше, але визнала, що переборщила з цими процедурами в той період, коли її самооцінка була низькою.

Зірка Величного століття Мер'єм Узерлі завузила підборіддя і зробила губи
Зірка Величного століття Мер’єм Узерлі завузила підборіддя і зробила губи

Нагадаємо, не дивлячись на прискіпливу увагу до актриси, їй вдається приховувати подробиці особистого життя. Раніше знаменитість зустрічалась з турецьким бізнесменом Джаном Атешем. Пара постійно скандалила і навіть вагітність Узерлі не допомогла зберегти відносини. Коли Мер’єм народила дочку Лару, з її батьком вона вже не була разом.

Мерьем Узерли (Хюррем Султан) показала новорожденного ребенка
Мер’єм Узерлі стала мамою

В той важкий період життя актриса закрутила роман з колегою по “Величному століттю” Озаном Гювеном. Прозустрічавшись близько року, вони розійшлись, але залишилися добрими друзями. Пізніше в 2021 році у Хюррем Султан народилась друга дівчинка, батьком якої став американський бізнесмен. Зірка його приховувала від публіки, а врешті після двох років стосунків порвала з ним.

Мер’єм Узерлі постійно оточують залицяльники, однак вона поки не зустріла свого ідеального чоловіка, тому зараз на першому місці у неї кар’єра і діти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven + four =

Translate »