“Це теж наша зброя” – Одна Минута

Вибір редакції


Лілія Ребрик постійно знаходиться на зв’язку зі своїми численними прихильниками. До закриття каналу “Україна” телеведуча вела ранкове шоу “Ранок з Україною” і кожного дня мільйони телеглядачів просиналися разом з нею. Знаменитість багато років працювала в кадрі з Анатолієм Анатолічем, а незадовго до закриття його місце зайняв Слава Дьомін. Після втрати цієї роботи Лілія не зникла з медіа простору і продовжує активно розвивати свою сторінку в Instagram.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик ризикнула показати себе і маму без макіяжу на обличчі та фотошопу на фото

Зірка дуже пишається своєю родиною, яка часто з’являється на її нових фото. На цей раз Лілія Ребрик публічно і зворушливо привітала маму з її професійним святом – Днем Вчителя:Я хочу привітати всіх, хто працює, бо знання – це теж наша зброя. Моя мама – вчитель, а для мене – найкращий вчитель. Люблю. Вітаю. Сумую!

– написала Ребрик.До свого привітання Лілія додала спільне фото з мамою, на якому вони обидві позували без макіяжу, а сам кадр не оброблений фотошопом.

Лілія Ребрик ризикнула показати себе і маму без макіяжу на обличчі та фотошопу на фото
Лілія Ребрик ризикнула показати себе і маму без макіяжу на обличчі та фотошопу на фото

Жінки вражають квітучим виглядом, особливо увагу зачіпляє відсутність зморшок на обличчі у Лілії Ребрик, якій вже 41 рік.
Нагадаємо, зірка закінчила університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, але батьки хотіли, щоб донька стала медиком і залишилася в рідних Чернівцях. Лілія не змогла собі уявити своє життя у білому халаті, тому відправилася підкорювати Київ. Зараз тато і мама Ребрик дуже пишаються успіхами спадкоємиці та підтримують у всіх починаннях. Чоловік телеведучої Андрій Дикий також добре спілкується з тещею і тестем, а їх доньки проводять час з бабусею і дідусем завжди, коли є така можливість.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × two =