“Цей час ніхто не поверне” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Соломія Вітвіцька активно веде сторінку в Інстаграм-блозі і часто викладає результат розкішних фотосесій в найкрасивіших місцях. Свою традицію ведуча програми ТСН на каналі 1+1 продовжує навіть зараз, коли в Україні йде повномасштабна війна.

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька виправдалася за подорожі і відпочинок під час війни
Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька виправдалася за подорожі і відпочинок під час війни

Зірка виставила знімок в стильному пальто-тренчі пісочного кольору з гарним макіяжем і шикарною зачіскою на фоні живописних українських краєвидів в гірській місцевості. Під фото Соломія поділилась думкою, чому вона вважає, що не можна відкладати життя на завтра:

Не на часі… Ми ніколи не прокидаємось завтра. Ми завжди прокидаємось сьогодні. Для того, щоб підтримувати свій психологічний стан варто впускати у своє життя приємні моменти з друзями та рідними. Відновлювати сили та давати собі час на відпочинок. Але поважати почуття інших. Навчитися адаптовуватися і частину своїх очікувань переносити в своє сьогодні. Тому все на часі, бо цей час тобі ніхто не поверне. Ми наближаємо перемогу, але живемо!

Вітвіцька розповіла про спецпроект “Жити далі” від 1+1, в якому розповідається, як відбудувати життя у військових реаліях, піклуватися про своє ментальне здоров’я, знайти нові точки опори і продовжувати жити, чому це важливо попри все.

Соломію підтримали лайками її колеги Марічка Падалко, Алла Мазур, Неля Шовкопляс, а користувачі Мережі написали під фото компліменти, зазначивши, що вона виглядає дивовижно і в неї хочеться закохуватись. Відмітимо, телеведуча розлучена і нового чоловіка публіці не представляла, вона підтримує теплі стосунки з колишнім Владом Кочатковим, який зараз служить.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × one =

Translate »