...

цікаві факти про минуле дітей Зіброва, Пономарьова й інших – Одна Хвилина

Вибір редакції


Чимало відомих українських знаменитостей мають вже дорослих дітей. Зіркові нащадки зростали, ховаючись від яскравого світла софітів за спинами своїх батьків, а тепер вже починають впевнено крокувати до власної мети. Розповідаємо про найцікавіші історії з дитинства молодших копій українських артистів.

Павло Зібров

Діти Павла Зіброва
Діти Павла Зіброва

Легендарний “вусатий” український співак виховав двох дітей – старший син від колишньої дружини та молодша донька від Марини Зібрової. Також український співак з коханою виховав сина дружини від попереднього шлюбу. На жаль, зізнався колись Павло Зібров, зі своїм сином Сергієм він майже не спілкується. Дорослий чоловік не контактує з батьком, а в самого артиста, за власним зізнанням, не вистачає часу.

Син Павла Зіброва від попереднього шлюбу
Син Павла Зіброва від попереднього шлюбу

Втім, розповів Зібров, коли його з Мариною діти, Діана та Олександр, були меншими, то й Сергій частіше навідувався. До слова, дитинство сина Зіброва від першого шлюбу проходило поруч з мамою. Інші ж діти зростали, вбираючи в себе жагу до творчості. Донка Павла Зіброва тепер працює татовим концертним директором.

Олександр Пономарьов

23-річна донька відомого українського співака Євгенія Пономарьова зростала в творчій атмосфері, адже обидва її батьків пов’язані з шоубізнесом. Хоча Олена Мозгова та Олександр Пономарьов з часом розлучились, між батьком і донькою збереглись теплі та дружні стосунки.

Доросла донька Олександра Пономарьова Євгенія
Доросла донька Олександра Пономарьова Євгенія

Після розлучення батьків дівчинка залишилась жити з мамою, проте у 12 років переїздила до батька. Це сталось через те, що Олена Мозгова після смерті свого тата переїхала до мами, аби за нею доглядати. Тоді продюсерка жила за містом, а її донька Євгенія для зручності жила з татом у місті.

Ольга Сумська

Відома українська актриса Ольга Сумська виховала двох доньок – 32-річну Тоню Паперну, яка зараз мешкає в росії, та 20-річну Ганну Борисюк, яка разом з батьками проживає в Києві. Молодша зіркова донька зростала в оточенні колег своїх батьків, а Сумська та Борисюк часто брали дівчинку на прем’єри та зйомки.

Молодша донька Ольги Сумської
Молодша донька Ольги Сумської

Ганна успадкувала любов до акторства від своїх батьків, тому зараз навчається в університеті імені Карпенка-Карого на акторському факультеті.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − sixteen =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.