цікаві факти про ювіляра, який брав інтерв’ю у Сердючки, Білик, Винника і не тільки – Одна Хвилина

Вибір редакції


Дмитро Гордон – журналіст, блогер, засновник інтернет-видання “Гордон”, багатодітний батько і просто щасливий чоловік. Він одружений на колезі Олесі Бацман, яка однією з перших публічно привітала іменинника в своєму Instagram:

В твій день народження з’їм тебе! З 55-річчям, Діма! Якнайшвидшої перемоги! P.S. Люблю це фото з мирних часів

, – написала Бацман під фото з чоловіком, на якому намагається люблячи його вкусити.

Цікаві факти про Дмитра Гордона

55-річний Дмитро Гордон має рекордну кількість дітей серед зірок українського шоу-бізнесу. Їх семеро. Від першої дружини це син Ростислав, який захоплюється фотографією, син Дмитро, композитор і випускник музичного коледжу Берклі у Бостоні, дочка Єлизавета, син Лев. Від шлюбу з Олесею Бацман у Гордона три доньки, яких звати Санта, Аліса і Ліана.

Як виглядають діти Дмитра Гордона

За свою кар’єру журналіста Дмитро Гордон записав більше 1100 інтерв’ю з відомими артистами, поетами, письменниками, режисерами, громадськими діячами, спортсменами, художниками, політиками та іншими цікавими людьми. З багатьма зірками здружився. Серед гучних імен, з ким спілкувався журналіст можна відмітити Володимира Зеленського, Вахтанга Кікабідзе, Олега Блохіна, Сергія Безрукова, Олега Винника, Людмилу Гурченко, Лесю Нікітюк, Романа Віктюка, Євгена Кошового, Григорія Чапкіса, Олю Полякову, Ігоря Поклада, Михайла Поплавського, Андрія Данилка, Лайму Вайкуле, Світлану Тихановську, Леоніда Кравчука, Віктора Ющенка і навіть білоруського правителя олександра лукашенка. Це не весь список.

У кого брав інтерв’ю Дмитро Гордон

Іноді в робочому графіку Гордона по 5-6 інтерв’ю на день. Найдовше тривало близько п’яти годин без перерви, це була розмова з Віктором Суворовим, а Нонна Мордюкова дала своє останнє інтерв’ю саме Дмитру Гордону.

Також журналіст вміє співати і має дуети з Наталією Могилевською, Тамарою Гвердцителі, Олександром Розенбаумом, Валерієм Леонтьєвим.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two + seventeen =

Translate »