Дантес готує сніданок для малих Кацуріних, Дорофєєва бавиться: в експодружжя двоє дітей на двох (ФОТО) - MusicUkraine

Дантес готує сніданок для малих Кацуріних, Дорофєєва бавиться: в експодружжя двоє дітей на двох (ФОТО)

Вибір редакції


Якщо зазирнути в Інстаграми Наді Дорофєєвої, Володі Дантеса, а також їхніх нинішніх половинок Міші та Даші, можна побачити чимало світлин із дітьми. Раніше подружжя Кацуріних ростило їх разом, а після розлучення діти перебувають то в оселі мами, то в тата.

Володимир Дантес

Дашу дуже тішить, що Дантес, який раніше ніколи не мав досвіду спілкування з поколінням, що зростає, легко знайшов спільну мову з Сашею та Іванком. Володю частенько можна побачити на кухні будинку, який нещодавно зняла молодичка.

Дантес і Дорофєєва няньчать дітей Кацуріних

Колишній Дорофєєвої тепер готує малечі сніданки та вечері, а дітлахи уважно спостерігають за процесом. Даша деякий час провела з дітьми в Польщі, але тепер прийняла рішення повернутися в Україну.

Дантес і Дорофєєва няньчать дітей Кацуріних

Володя вже встиг звозити Кацуріну з малечею до своїх батьків. На Західній Україні відзначили день народження мами співака, а іменинниця радо поспілкувалася з братиком та його старшою сестричкою.

Надя Дорофєєва

Дантес і Дорофєєва няньчать дітей Кацуріних

Трапляється, що Міша Кацурін забирає дітей до себе. Тоді з ними доводиться возитися Наді. Вони разом гуляють вулицями міста, відвідують кондитерську. Дворічний Іванко тримається за ручку Дорофєєвої, не усвідомлюючи, що перебуває поряд зі справжньою зіркою. 7-річна Саша тим часом зайнята тортиком.

Дантес і Дорофєєва няньчать дітей Кацуріних

А ось Надя виклала відео, як маленький синочок її нинішнього чоловіка бавиться разом із ними на ліжку. Спочатку малюк намагався причесати татка, та оскільки волосся на голові у Міші обмаль, довелося перемикнутися на Надю. Тут уже Іванку було де розвернутися.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve + five =