Дантес нарешті підтвердив відносини з Кацуріною: “Кохаю тебе і вже скучаю”

Вибір редакції


Незабаром після початку повномасштабної війни Надя Дорофєєва та Володимир Дантес розповіли про свій розрив після 11 років спільного життя. Про причини не хотіли говорити, але публіка все й так зрозуміла після опублікованої фотографії, де Надя та ресторатор Михайло Кацурін разом. Причиною розлучення стала поява у Дорофєєвої іншого чоловіка. До речі, четвірка Дорофєєва-Дантес-Кацуріна-Кацуріна давно товаришували, разом їздили на відпочинок.

Володимир Дантес та Даша Кацуріна зізналися у романі Володимир Дантес та Даша Кацуріна зізналися у романі

Про роман Володимира Дантеса та Даші Кацуріної у мережі здогадувалися давно, а 4 вересня дівчина підтвердила, що у стосунках із колишнім Наді Дорофєєвою. Вона запостила з ним інстаграм-сторіс із Варшави і написала: “Люблю тебе і вже сумую”. У своєму інстаграм-профілі зі 165-тисячною аудиторією Кацуріна опублікувала посаду про розлучення, про яку її нібито просили передплатниці.

https://www.instagram.com/p/CiFUwRENfwM/[/embed]

Вона зізналася, що спочатку дозволила собі побути у розпачі, шкодувала себе, а потім закохалася у Дантеса, який був поряд. Ці почуття нібито й витягли її зі стану жертви та надихнули йти далі. У телеграмі вона вперше показала відео де цілує Дантеса. Ролик зняла її дочка Саша. Так пройшов їхній ранок після благодійного стендапу артиста у Варшаві, на якому він жорстко підбив Кацуріна за інтимне життя з Дорофєєвою. Даша теж пожартувала в мережі.

Всі мої мудрі подруги говорили завжди, що секс після розлучення найгарячіший, а кожен наступний хлопець – кращий за попередній. Це правда.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 9 =

Translate »