Дантес показав ранок з Кацуріною та її сином – Одна Хвилина

Вибір редакції


Володимир Дантес і Надя Дорофєєва були одною з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. Вони виглядали щасливими і гармонійними у своїх стосунках. Сходились вони і у позиції, щодо дітей. Надя і Вова не поспішали ставати батьками і відносились до таких людей, як чайлфрі (вільні від дітей), однак при цьому допускали, що колись у них таки будуть спадкоємці.

Розлучення відомої зіркової пари Володимира Дантеса і Надії Доровєєвої стало для багатьох приголомшливою новиною
Дантес і Дорофєєва були у шлюбі 7 років

Однак життя повернулося цікавим боком і зараз Дорофєєва та Дантес частково виховують не своїх дітей. Річ у тім, що ще в лютому цього року подружжя вирішило розлучитись. І хоч Надя та Вова не називали офіційних причин розставання, пізніше стало відомо, що Дорофєєва закохалася у друга їхньої сім’ї Михайла Кацуріна. Більше того, Наді вдалось увести Кацуріна із сім’ї та ще й у своє гарної подруги. Михайло заради співачки покинув свою дружину Дашу, незважаючи на те, що у них є двоє маленьких дітей.

Цікаво, що через декілька місяців після “сімейної драми” колишній чоловік Дорофєєвої Вова Дантес зійшовся із колишньою дружиною Кацуріна Дашею. То ж вийшло так, що сімейні пари просто обмінялись партнерами.

Після розлучення Дорофєєва почала зустрічатись зі своїм другом Михайлом Кацуріним, а Дантес закрутив роман із Дашею Кацуріною
Після розлучення Дорофєєва почала зустрічатись зі своїм другом Михайлом Кацуріним, а Дантес закрутив роман із Дашею Кацуріною

Діти Михайла та Даші Кацуріних після розлучення залишились жити з мамою. Тому Вові Дантесу, який зустрічається з Дашею, проводить багато часу із дітьми.

Нещодавно в своєму Інстаграм-блозі Дантес показав сімейний кадр ранку з новою коханою та її 1-річним сином. На знімку Даша Кацуріна ще спала в ліжку, а її маленький синочок вже йшов її будити.

Дантес показав ранок з Кацуріною та її сином
Дантес показав ранок з Кацуріною та її сином

Варто зазначити, що Даша Кацуріна в інтерв’ю Василісі Фроловій зізналась, що була здивована, як швидко Дантес знайшов спільну мову з її дітьми, адже раніше він позиціонував себе, як “чайлфрі”. Також дівчина відверто розповіла, що ще більше закохується у Вову, коли бачить, як гарно він ладнає з її донькою та сином.

Варто зазначити, що і Надя Дорофєєва проводить багато часу з тими ж дітьми, адже Михайло Кацурін часто забирає їх до себе на вихідні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 2 =

Translate »