Дантес так не старався – Одна Хвилина

Вибір редакції


Надя Дорофєєва останнім часом дуже рідко ділиться зі своїми прихильниками моментами із особистого життя. Все через те, що артистку досі вважають зрадницею та розлучницею, адже вона почала стосунки із чоловіком своєї близької подруги, будучи ще в законному шлюбі з Володимиром Дантесом.

Незважаючи, на хейт публіки та обговорення Надя Дорофєєва та Міша Кацурін будують стосунки і здаються абсолютно щасливими.

Нещодавно співачка вперше за довгий час похизувалася романтикою зі своїм новим бойфрендом. Так, Дорофєєва опубліковала невелике відео з побачення у ресторані. У кадрі можна розгледіти атмосферу вишуканого ресторану, свічки, келих з червоним вином та закуски.

Надя Дорофєєва похизувалася романтичним побаченням з Мішею Кацуріним
Надя Дорофєєва похизувалася романтичним побаченням з Мішею Кацуріним

Нагадаємо, про розлучення Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса стало відомо в березні 2022 року. Офіційною версію розлучення стало те, що між ними зникли почуття. Буквально відразу після новини про розлучення стало відомо, що розлучились і пара рестораторів Міша і Даша Кацуріни і те, що Дорофєєва та Міша Кацурін тепер разом.

Володимир Дантес в інтерв’ю зізнається, що точно не знає, коли почались стосунки у його колишньої дружини і у його колишнього друга. Артист підозрює, що Дорофєєва почала зраджувати йому ще у шлюбі, але точно про це не знає.

Варто додати, що за іронією долі не так давно Володимир Дантес зійшовся з колишньою дружиною Міши Кацуріна Дашею. В результаті вийшло, що 2 подружжя просто обмінялися партнерами. Ситуація, звісно, кумедна, але в житті і не таке трапляється.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − sixteen =

Translate »