Дану Балану лишається тільки мріяти – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тіна Кароль довгий час мовчала з приводу чуток про її роман з молдавським співаком Даном Баланом, який міг закрутитися на “Голосі країни”.Велика частина глядачів захоплювалася не тільки вокальними даними учасників, багато уваги привертали відносини Тіни і Дана, які не можна було назвати однозначно дружніми або робочими. Під час прямих ефірів Балан почав залицятися до української поп-діви, тому Мережа тут же почала говорити про любовний зв’язок двох артистів, однак коли закінчилося шоу, закінчилася і любов. Вони зазнали багато критики через підозри про те, що відносини між ними були створені тільки для піару.

Тину Кароль заподозрили в романе с Даном Баланом
Чоловік, з яким Тіні Кароль приписують роман, показав ексклюзивні кадри

Нові чутки про особисте життя Тіни Кароль з’явилися після того, як молодий танцівник з її балету Діма Жук почав кар’єру співака, а Тіна взялася за його розкрутку.

Фанати запідозрили, що поп-діва не просто так записала цілий альбом з ним, але він запевняє, що Кароль для нього тільки бос. Також на паркеті шоу “Танці з зірками” Тіна один раз танцювала разом з Дімою у дуже палкому номері.

Дима Жук опровергает любовные отношения с Тиной Кароль
Чоловік, з яким Тіні Кароль приписують роман, показав ексклюзивні кадри

Хвиля нових обговорень їх стосунків здійнялася після того, як під час спілкування з підписниками в Instagram Жука попросили показати фото Тіни Кароль, якого ще не було в Мережі. Він з легкістю це зробив і виклав кадр з підготовки до виступу співачки на конкурсі “Міс Україна”.

В кадрі Тіна постала в чорному трико з глибокими вирізу на спині і спереду, позуючи під час виконання стійки на руках біля стіни. Сфотографував її очевидно Діма Жук.

Тіна Кароль викликала ажіотаж в Мережі своєю стійкою на руках в наряді з декольте
Чоловік, з яким Тіні Кароль приписують роман, показав ексклюзивні кадри

Нагадаємо, єдиний офіційний чоловік Тіни Кароль Євген Огір помер у 2013 році від онкологічного захворювання. Від шлюбу з ним у зірки залишився син, який вже дорослий і дуже схожий на батька. Більше співачка заміж не виходила.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × three =

Translate »