Данилко, Винник та інші знаменитості, які заробляли мільйони, поки їхні батьки продовжували жити у злиднях

Вибір редакції


Героями сьогоднішньої підбірки стали улюбленець жінок Олег Винник, зірка перевтілень Андрій Данилко, та “шикидим” Віктор Павлік.

Андрій Данилко

Андрій Данилко народився в місті Полтава у малозабезпеченій сім’ї. Коли хлопчику було 7 років з життя пішов його батько. Матері Данилко, яку звали Світлана, довелось працювати на декількох роботах, щоб хоч якось забезпечувати двох дітей. Коли діти виросли і поїхали з батьківського дому, жінка переїхала в маленьке село на Полтавщині, де обзавелась городом і господарством. Матір Андрія Данилко жила в невеличкій хатині в забитому селі до кінця свого життя. Навіть, коли її син їздив по всьому світу в образі Вєрки Сердючки і заробляв мільйони, жінка продовжувала жити в дуже скромних умовах.Как выглядела и чем занималась мама Андрея Данилко, которую он многие годы скрывал
Як виглядала мама Андрія Данилко

Андрій Данилко запевняє, що пропонував матері переїхати в кращий будинок ближче до Києва, однак жінка відмовлялася і говорила, що звикла до невеликої хатини і сільського життя.

Світлана пішла з життя у 2020 році у віці 83 років.Олег Винник

Відомий український співак Олег Винник народився в маленькому селі на Черкащині в сім’ї простих робочих. Олег виріс, вивчився і поїхав на довгий час до Німеччини, а його батьки так і залишились жити в селі. Відомо, що матір Винника померла в 2018 році. Жінка сильно хворіла, перенесла 3 інсульта і пішла з життя у віці 80 років.

Як виглядала мама Олега Винника
Як виглядала мама Олега Винника

Мама Винника померла у лікарні, її сина поряд не було. Тоді у Винника був призначений концерт в Тернополі і від не хотів відміняти виступ, щоб приїхати в лікарню до матері, яка була в дуже важкому стані.
Віктор Павлік

Поки Віктор Франкович зайнятий своїм особистим життям, молодою дружиною та сином, його 82-річна мати живе в старенькій хатині лише на одну пенсію.

Як виглядає мама Віктора Павліка
Як виглядає мама Віктора Павліка

В недавньому інтерв’ю Віктор Павлік поскаржився, що у його матері маленька пенсія – всього 1500 гривень, з яких вона 800 віддає лише за газ. Однак артист зізнався, що не допомагає матері фінансово, бо вона начебто відмовляється від грошей. Павлік запевняє, що пенсії матері вистачає, бо живе вона одна і їсть дуже мало.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 8 =

Translate »