Даша Астаф’єва зізналась, наскільки серйозні її стосунки з таємним бойфрендом: пов’язали свої життя законом - MusicUkraine

Даша Астаф’єва зізналась, наскільки серйозні її стосунки з таємним бойфрендом: пов’язали свої життя законом

Вибір редакції


Даша Астаф’єва, відома українська модель та блогерка, у нещодавньому коментарі для журналістів зізналась, що перейшла на новий етап стосунків зі своїм бойфрендом. В ефірі телемарафону “Єдині новини” артистка розповіла про взаємини з коханим у часи повномасштабної війни та зазначила, що вони з ним пов’язали свої життя спільним бізнесом. Зірка зі своїм обранцем створили проєкт, який дозволяє людям слухати аудіокниги рідною українською мовою.

У коментарі для журналістів Даша Астаф’єва зізналась, що впевнилась на власному досвіді, що кохання – це найкраще, що може статись із людиною. Зірка визнала, що її бойфренд її дуже надихає, а тому вона радісно створює речі, які можуть врятувати та допомогти іншим людям. Зокрема, разом зіркова пара започаткувала додаток з аудіокнигами українською.

Даша Астаф'єва розповіла про свого обранця та свої стосунки з ним під час великої війни
Даша Астаф’єва розповіла про свого обранця та свої стосунки з ним під час великої війни

Артистка пов’язала своє життя з життя коханого чоловіка спільним бізнес-проєктом. Оскільки коханий Даші Астаф’євої працює у сфері ІТ, вони разом створили платформу UnderBooks, де всі охочі мають змогу прослухати творчість українських діячів.

“Я дуже радію, що ми працюємо разом, ми створюємо контент, ми допомагаємо людям, які не мають часу або не мають можливості читати літературу”, – прокоментувала Даша Астаф’єва.

Даша Астаф'єва зізналась, що почала вести спільний бізнес зі своїм таємним обранцем
Даша Астаф’єва зізналась, що почала вести спільний бізнес зі своїм таємним обранцем

Нагадаємо, що відома українська артистка познайомилась з бойфрендом вже під час повномасштабної війни. Раніше знаменитість розповідала, що безмежно вдячна коханому за те, що він став для неї рятівним колом і допоміг не опустити руки, а продовжити крокувати вперед. Даша Астаф’єва чесно розповіла, що не хоче представляти свого обранця публіці, адже не бажає наврочити та зіпсувати їхню ідилію.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 1 =