Даша Кацуріна показала, чим годує дітей і Вову Дантеса: смажені яйця, консерви і каша на воді (Фото) - MusicUkraine

Даша Кацуріна показала, чим годує дітей і Вову Дантеса: смажені яйця, консерви і каша на воді (Фото)

Вибір редакції


Даша Кацуріна – відома дизайнерка і рестораторка. До недавніх пір дівчина була відома лише у вузькому колі та зараз про неї гудить весь медіапростір. Даша – жінка, у якої співачка Надя Дорофєєва увела чоловіка. Після розлучення з Михайлом Кацуріним дівчина почала зустрічатися з колишнім чоловіком своєї суперниці Вовою Дантесом.

Даша Кацуріна з дітьми

Варто відзначити, що Михайло Кацурін пішов від Даші, незважаючи на те, що у них двоє малолітніх дітей. Наразі старшій дівчинці Олександрі 7 років, а маленькому Івану всього 2 роки. Після розлучення діти залишились жити з мамою. Даша не приховує, їй не просто виховувати дітей і у неї є помічниці, які допомагають їй з малими.

Нещодавно у своїх Інстаграм-сторіс Кацуріна показала, чим вона годує дітей і зізналася, що цю саму їжу їсть і вона сама. Так, на обідньому столі можна розгледіти кашу на воді, смажені яйця, консерву тунця, а також нарізані огірки і болгарський перець.

Даша Кацуріна показала, чим годує дітей і Вову Дантеса
Даша Кацуріна показала, чим годує дітей і Вову Дантеса

Виявляється, рестораторка, яка має власні ресторани високої кухні, у звичайному житті їсть дуже просту і не складну у приготуванні їжу.

До слова, з початку повномасштабної війни в Україні Даша Кацуріна разом з дітьми проживає у Польщі. При цьому жінка регулярно приїжджає в Україну і проводить час зі своїм новим коханим Володимиром Дантесом. Нещодавно дівчина зізналася, що вона планує повертатися в Україну. Зараз дівчина шукає квартиру у Києві, яку можна орендувати для неї, дітей і Дантеса.

Варто відзначити, що Володимир Дантес гарно ладнає з дітьми своєї нової дівчини. При цьому чоловік не приховує, що все життя вважав себе чайлдфрі і свідомо не хотів дітей. Зараз, коли йому доводиться багато часу проводити з дітьми, свою думку він не змінив. За словами Дантеса, діти – це дуже класно, та при цьому дуже складно. Власних дітей співак наразі не планує.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 + 11 =