Даша Кацуріна показала свою маму: ця жінка скоро стане новою тещею Володимира Дантеса (ФОТО)

Вибір редакції


Даша Кацуріна стала дівчиною Володимира Дантеса майже випадково. Коли в 2022 році співак та його колишня дружина Надія Дорофєєва оголосили про розлучення, Даша також розлучилася зі своїм чоловіком Михайлом Кацуріним. Всі четверо вони дружили і часто літали на відпочинок за кордон разом.

Скоро стало відомо, що Надя і Міша закрутили роман. Невідомо, чи стосунки між ними почались ще в шлюбіх, однак ця історія викликала широкий резонанс у публіки.

Дантес став опорою і підтримкою для Кацуріної, яка важко переживала зраду чоловіка та подруги, маючи на руках двох дітей і спільний бізнес із колишнім. Так все склалося, що і між Вовою та Дашею промайнула іскра. Тепер вони також пара. В Мережі було багато жартів на цю тему.

Надя Дорофєєва з Вовою Дантесом та Міша з Дашею Кацуріни
Даша Кацуріна показала свою маму, яка стане тещею Дантеса

У відносинах з Кацуріною Володимир дуже змінився. У шлюбі з Дорофєєвою він не хотів дітей і навіть заявляв, що він чайлдфрі, але з дітьми Даші любить бавитися і натякає, що готовий стати батьком. Кацуріна вперше стала мамою зовсім молодою, тоді вона народила дочку Олександру, якій вже 7. Молодший син Іван народився літом 2021 року.

На День матері 2023 Даша Кацуріна зізналася, що вагітність і все, що йде після неї – важка робота, тому вона дуже трепетно ставиться до своєї мами, яку нещодавно показала вперше в Мережі.

В своєму Інстаграм-блозі дівчина опублікувала знімок, зроблений під час відеодзвінку батькам. В кадрі краще видно маму, ніж тата.

Будь ласка, подякуйте своїм мамам і скажіть їм слова любові не тільки сьогодні

, – звернулась Даша до підписників.

Даша Кацуріна показала свою маму, яка стане тещею Дантеса
Даша Кацуріна показала свою маму, яка стане тещею Дантеса

Тепер шанувальники знають, як виглядає майбутня теща Володимира Дантеса. Вони дуже схожі з Кацуріною, тому співак також може побачити, як буде виглядати його кохана через 20-30 років.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 1 =