де навчаються доньки Педана, Полякової, Таран – Одна Хвилина

Вибір редакції


Олександр Педан

Донька телеведучого Лєра навчається у Львові і мешкає в студентському гуртожитку. Разом із батьком першокурсниця завітала до різних українських вишів, щоб познайомитися з деталями навчання, помешкання й дозвілля студентів. Подібне стало можливим у рамках проєкту Універ Chek.

Лєра підійшла до справи, опираючись на власний досвід. У її університеті, вважає дівчина, умови задовільні – нормальне житло, смачна їжа в їдальні. Вони з подругами по кімнаті подружилися й весело проводять час.

Лідія Таран

Через руйнування будинку в Києві під час бомбардування телеведуча змушена була виїхати з донькою за кордон. У Франції Василина швидко опанувала мову й поступила навчатися відразу до двох шкіл – французької та української.

Василині навчання в коледжі дається набагато легше, аніж її матусі. Лідія теж вступила в університет, тож має писати чималі наукові праці, причому виключно французькою. Щоправда, викладачі поблажливо ставляться до студентки-біженки. Заразом Таран частенько розповідає на місцевих телеканалах про реальну ситуацію в Україні.

Оля Полякова

Старша донька співачки Маша влітку вступила до університету в Англії. Тож цілий рік навчатиметься на інтегрованому ступені музичного коледжу в Лондоні. Через війну батьки дівчини не потягнули знаменитий коледж Берклі, про який так мріяла юнка.

Обидві доньки Олі Полякової навчаються в Лондоні

11-річна Аліса теж нині перебуває у Великобританії. Ходить до школи і живе в гуртожитку при навчальному закладі. Опинившись далеко від України і без опіки батьків, дівчаткам довелося рано подорослішати.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − thirteen =

Translate »